Департамент житлово-комунального господарства та

енергоефективності 

майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40000 
тел. (0542) 61-10-78
E-mail:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 

п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

 

 

МІНРЕГІОН ІНФОРМУЄ

Мінрегіон. У “червоних списках” міститься близько 60-ти ... Постановою Кабінету Міністрів від 24 квітня 2020 року № 303 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2018 р. № 867» продовжено до 1 травня 2021 року термін покладання на НАК «Нафтогаз України» спеціальних обов’язків постачати природний газ виробникам теплової енергії на умовах та у порядку, що визначені цим Положенням, зокрема, за ринковими цінами.

ПРОЕКТ НАКАЗУ МІНРЕГІОНУ “ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ МІНІМАЛЬНИХ ВИМОГ ДО ЕНЕРГЕТИЧНОЇ ЕФЕКТИВНОСТІ БУДІВЕЛЬ” ДЛЯ ОБГОВОРЕННЯ

Увага, громадське обговорення підзаконних нормативних актів у ... Про затвердження мінімальних вимог до енергетичної ефективності будівель. Відповідно до частини першої статті 6 Закону України «Про енергетичну ефективність будівель»,пункту 8 Положення про Міністерстворозвитку громад та територійУкраїни, затвердженого постановою Кабінету Міністрів Українивід 30 квітня 2014 року№ 197(в редакції постанови Кабінету Міністрів Українивід 25 вересня 2019 року№ 850)

ЩОДО ПРОЦЕДУРИ ІНФОРМУВАННЯ СПОЖИВАЧІВ У ПРОЦЕСІ ПЕРЕГЛЯДУ ТАРИФІВ НА КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ

Роз'яснення про створення та переваги функціонування ОСББ ... З метою дотримання суб’єктами господарювання, що надають комунальні послуги, у процесі перегляду тарифів на комунальні послуги процедури інформування споживачів про намір зміни тарифів, а також про зміну тарифів у разі прийняття відповідного рішення органом місцевого самоврядування, Міністерство розвитку громад та територій України роз’яснює.

У СУМАХ РЕАЛІЗОВУВАТИМУТЬ ПІЛОТНИЙ ПРОЄКТ З УПРАВЛІННЯ ВІДХОДАМИ НА ОСНОВІ ЗАМКНЕНОГО ЦИКЛУ

Міські обранці підтримали проєкт рішення «Про надання дозволу департаменту інфраструктури міста Сумської міської ради на участь в реалізації проєкту «Circular-based waste management» («Управління відходами на основі замкненого циклу».

У ВРУ ЗАРЕЄСТРОВАНО ЗАКОНОПРОЕКТ, СПРЯМОВАНИЙ НА ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМНИХ ПИТАНЬ ПІДПРИЄМСТВ ТЕПЛОЕНЕРГЕТИКИ ТА ВКГ

У Верховній Раді України зареєстровано проект Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення врегулювання заборгованості за спожиті енергоносії теплопостачальних та теплогенеруючих організацій, підприємств централізованого водопостачання і водовідведення» (реєстраційний № 3508 від 20.05.2020).

Мінрегіон підтримує цей законопроект, оскільки він спрямований на зниження фінансового тиску на підприємства теплоенергетики та водопровідно-каналізаційного господарства, поліпшення їх фінансово-господарського стану та сприятиме безперебійному наданню якісних комунальних послуг.

ВЕРХОВНА РАДА ПРИЙНЯЛА ЗА ОСНОВУ ЗАКОНОПРОЕКТ, НЕОБХІДНИЙ ДЛЯ БЕЗПЕРЕБІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ ЖКГ

Верховна Рада України розглянула у першому читанні та прийняла за основу проект Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послуг» (реєстр. номер 2458).

Так, з 1 травня 2019 року в повному обсязі введено в дію Закон України від 09.11.2017 № 2189 «Про житлово-комунальні послуги», практична реалізація норм і положень якого вказала на ряд питань, що потребують законодавчого врегулювання.