Департамент житлово-комунального господарства,

енергоефективності та паливно-енергетичного комплексу

майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40000 
тел. (0542) 61-10-78
E-mail:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Не є правонаступником управління житлово-комунального господарства,

енергоефективності та паливно-енергетичного комплексу, яке перебуває у стадії ліквідації без правонаступництва.

Інформація на сайті оновлюється!

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

 

ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД НАС

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 31 березня 2010 р. № 777-р «Деякі питання проведення щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» та з метою організації названого заходу на території Сумської області прийнято відповідне розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 30.03.2018 № 201-ОД «Про проведення щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій населених пунктів області».

У кожному районі, місті відповідними розпорядженнями/рішеннями станом на 12.04.2018 затверджені місцеві заходи щодо приведення у належний санітарний стан прилеглих територій.

Відповідно до затверджених заходів на території області протягом квітня – травня (01 квітня по 05 травня) планується привести в належний санітарний та естетичний стан 618 скверів та парків, 4242 тис. кв. метрів набережних водойм, 47 430 гектарів житлової забудови, 1538 дитячих та спортивних майданчиків, 460 гектарів газонів, квітників та клумб, 1958 кладовищ, 1240 пам’ятників та меморіальних комплексів а також висадити понад 45 тис. саджанців дерев та кущів.

Така робота вже розпочата майже у всіх населених пунктах області.

Але слід зазначити, що разом з приходом весни  часто «вилазять» усі недоліки, в яких винні самі мешканці, а саме звалища сміття в несанкціонованих місцях. Самі жителі, прибираючи власні домівки та подвір’я, викидають сміття куди попало, вважаючи, що те, що діється за межами їх оселі – це вже не їхня справа.

У наших містах, селах, селищах вздовж узбіччя доріг смітять не іноземні громадяни, а самі ж місцеві жителі.

Памʼятаємо чудове правило: чисто не там, де прибирають, а там де не смітять! Хоч якою буде робота комунальних служб, із тотальним недбальством і безкультур’ям їм не впоратися. Тому чистота населених пунктів залежить від кожного з нас.

Розпорядженням голови передбачено проведення 21 квітня 2018 року на території Сумської області Дня благоустрою територій населених пунктів.

Ця акція надасть можливість кожному мешканцю нашої області зробити добровільний та посильний внесок  у поліпшення загальної екологічної ситуації. Цього дня закликаємо всіх взяти участь у заходах із приведення в належний санітарний та естетичний стан об’єктів благоустрою, як у межах населених пунктів так і поза ними.