Департамент житлово-комунального господарства,

енергоефективності та паливно-енергетичного комплексу

майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40000 
тел. (0542) 61-10-78
E-mail:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 

п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Не є правонаступником управління житлово-комунального господарства,

енергоефективності та паливно-енергетичного комплексу, яке перебуває у стадії ліквідації без правонаступництва.

 

СЕРГІЙ ЛУГОВИЙ: ОЧИСНІ СПОРУДИ - ВАЖЛИВА ЛАНКА СИСТЕМ ЖИТТЄЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

20 грудня 2018 в м.Ромни відбулася нарада з питання впровадження новітніх енергозберігаючих технологій та сучасних матеріалів у сфері очищення побутових та стічних вод, а також будівництва, реконструкції і модернізації об’єктів каналізаційного господарства за участі заступників міських, селищних, сільських голів з питань житлово-комунального господарства, а також профільних фахівців і представників контролюючих органів.

Відкрив нараду директор Департаменту житлово-комунального господарства, енергоефективності та паливно-енергетичного комплексу Сумської облдержадміністрації Сергій ЛУГОВИЙ.  На початку свого вступного слова посадовець зазначив, що житлово-комунальне господарство - це та галузь господарства будь-якого населеного пункту, що включає в себе СИСТЕМИ ЖИТТЄЗАБЕЗПЕЧЕННЯ.

Очільник Департаменту наголосив, що злагоджена, стабільна робота підприємств галузі – це забезпечення надання якісних комунальних послуг, а відповідно –комфортні умови проживання мешканців. На сьогодні галузь ЖКГпотребує масштабної реконструкції та модернізації. Не є виключенням і об’єкти водопровідно-каналізаційного господарства.

Вартість реконструкції очисних споруд коштує мільйони гривень. Коли вкладаєш такі кошти, розраховуєш на певний результат, очікуєш, що сподівання справдяться. Тому необхідно виважено підходити до вирішення кожного питання, це і

1)   Вибір кваліфікованої  проектної організації,

2)   Визначення технології очищення стічних вод,

3)   Вибір надійного обладнання та устаткування

4)   Вибір підрядної організації з досвідом роботи.

Наприкінці вступного слова посадовець зауважив, що якісний продукт дешевим не буде.

Окрім профільних фахівців, представників проектних та контролюючих організацій, на нараді також виступив представник словацької компанії «Аквафлот» Олексій ІВАНЧЕНКО, який за результатами попередніх обстежень очисних споруд населених пунктів Сумщини надав рекомендації щодо подальшої їх реконструкції та модернізації, а також навів дані про орієнтовну вартість типів очисних споруд, що пропонуються компанією «Аквафлот».