Департамент житлово-комунального господарства,

енергоефективності та паливно-енергетичного комплексу

майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40000 
тел. (0542) 61-10-78
E-mail:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 

п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Не є правонаступником управління житлово-комунального господарства,

енергоефективності та паливно-енергетичного комплексу, яке перебуває у стадії ліквідації без правонаступництва.

 

В Україні розпочався опалювальний сезон

Соціальні об'єкти почали підключати до тепла в більшості областей. Опалення в житлових помешканнях українців почали підключати вже в 10 областях.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства розвитку громад і територій України.

Держенергоефективністю ініційовано проведення ювілейного X Міжнародного інвестиційного форуму з відновлюваної енергетики

Набув чинності Закон України № 2712-УІІІ від 25.04.2019, яким з 2020 року запроваджується нова законодавча модель стимулювання відновлюваної електроенергетики — аукціони. У зв’язку з цим та з метою Представлення нових можливостей для розвитку українського ринку відновлюваної енергетики Держенергоефективності ініційовано проведення ювілейного X Міжнародного інвестиційного форуму з відновлюваної енергетики

Уряд робить все можливе, щоб в домівках українців було тепло, — Альона Бабак

Підготовка до цьогорічного опалювального сезону, порівняно з попередніми роками йде набагато краще, адже більшість підприємств теплоенергетики вже отримали номінації на газ. Проте в деяких регіонах все ще залишаються локальні проблеми. Про це сказала Міністр розвитку громад та територій України Альона Бабак.

НА СУМЩИНІ ВМИКАЮТЬ ОПАЛЕННЯ

Під час апаратної наради в облдержадміністрації директор обласного Департаменту житлово-комунального господарства, енергоефективності та паливно-енергетичного комплексу Сергій ЛУГОВИЙ констатував, що опалювальний сезон стартував

Змінено методику розрахунку тарифів на послуги розподілу природного газу

 

Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) перевела побутових і непобутових споживачів на замовлену потужність.

Згідно з інформацією, рішення по змінити методики розрахунку тарифів на послуги розподілу природного газу було прийнято під час засідання НКРЕКП в Києві.

Згідно з проектом постанови, зміняться принципи визначення потужності для споживачів природного газу. Тобто відбудеться перехід від приєднаної до замовленої потужності, що буде максимально відповідати потребам мешканців.