Департамент житлово-комунального господарства та

енергоефективності 

майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40000 
тел. (0542) 61-10-78
E-mail:  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 

п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

 

 

У СУМАХ НАВЧАЮТЬ 1300 КОЧЕГАРІВ І ОПЕРАТОРІВ КОТЕЛЕНЬ

Обучение операторов котельной. Курсы кочегаров - Учреждение образования  «Центр повышения квалификации руководящих работников и специалистов  Промышленной Безопасности»

Опалювальний сезон вже почався, і служба зайнятості щорічно заздалегідь активно включається в забезпечення успішного його проведення, готуючи кадри і підвищуючи кваліфікацію безробітних, які будуть працевлаштовані за професіями «машиніст (кочегар) котельні» та «оператор котельні» під замовлення роботодавців області.

СТАН ПОГАШЕННЯ ЗАБОРГОВАНОСТІ ЗА СПОЖИТИЙ ПРИРОДНИЙ ГАЗ ТЕПЛОГЕНЕРУЮЧИМИ ПІДПРИЄМСТВАМИ

Волинь боргує за газ 167 мільйонів Відповідно до моніторингу Департаменту житлово-комунального господарства та енергоефективності Сумської обласної державної адміністрації загальна заборгованість підприємств комунальної теплоенергетики області                     за спожитий природний газ перед акціонерним товариством «Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» на 01.10.2019 становила – 441,20 млн гривень.

У СУМАХ РЕМОНТУЮТЬ ОЧИСНІ СПОРУДИ

Задля стабільної роботи очисних споруд працівники КП «Міськводоканал» виконують поточні ремонти споруд та обладнання станції.

Так, на аеротенку №9 ремонтною бригадою було здійснено заміну аварійного трубопроводу та ревізію засувки діаметром 300 мм.

ЩОДО РЕМОНТУ БАГАТОКВАРТИРНИХ БУДИНКІВ ПІСЛЯ ЇХ СПИСАННЯ

Міністерство фінансів України надає роз'яснення стосовно проведення ремонтних робіт за рахунок коштів місцевих бюджетів багатоквартирних будинків після їх списання з балансу органу місцевого самоврядування та повідомляє.

ПІДГОТОВКА ТЕЦ ДО ЗИМИ НА КОНТРОЛІ

Під головуванням заступника міністра Міністерства розвитку громад  та територій України Наталії Хоцянівської 02 жовтня 2020 року відбулась селекторна нарада у режимі відеозв’язку.

За порядком денним наради були обговорені питання підготовки ТЕЦ   до роботи в опалювальному періоді 2020-2021 року, а також щодо шляхів погашення заборгованості за спожиті енергоносії, ранспортування та розподіл природного газу.

КАБМІН ПРОДОВЖИВ ПРОГРАМУ «ТЕПЛИХ» КРЕДИТІВ ЩЕ НА РІК

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України :: Кабмін  продовжив програму "теплих" кредитів ще на рік

Міненерго ініціювало продовження програми «теплих» кредитів та розширення заходів, для яких передбачено держпідтримку.

Кабінет Міністрів прийняв розроблене Міністерством енергетики рішення  щодо  продовження у 2021 році програми «теплих» кредитів.

На наступний рік програма спрямована на надання кредитів для мешканців індивідуальних будинків та передбачає фінансування на суму 150 млн грн.