Департамент житлово-комунального господарства та

енергоефективності 

майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40000 
тел. (0542) 78-98-40
E-mail:  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 

п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

 

 

ДО УВАГИ ПІДПРИЄМСТВ ТЕПЛОЕНЕРГЕТИКИ СУМЩИНИ

Днями Мінрегіон отримав від Міністерства фінансів України три висновки про позитивну оцінку щодо фінансового стану підприємств мм. Миколаєва, Харкова та Івано-Франківська, які планують взяти  участь у новому проекті Світового банку «Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України», реалізація якого розпочнеться у другій половині 2014 року.

Фінансування обсягом 300 млн. доларів США на реалізацію запланованих заходів буде надано за підтримки інвестиційної позики Світового банку для підприємств: ККП «Донецькміськтепломережа», КП «Міськтепловоденергія», (м. Кам’янець-Подільський), ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго», ОКП «Миколаївоблтеплоенерго», КП «Харківські теплові мережі», МКП «Херсонтеплоенерго» та КП «Вінницяміськтеплоенерго».

Інвестиції будуть спрямовані на підвищення економічної та енергетичної ефективності підприємств, мінімізацію витрат паливно-енергетичних ресурсів, удосконалення інституційного потенціалу та підвищення надійності функціонування систем теплопостачання. 

Чи з’являться у списку учасників проекту Світового банку підприємства Сумщини? Все залежить від Вас!

Додаткову інформацію можна отримати у відділі енергозбереження,  енергоефективності та економічного аналізу УЖКГ Сумської ОДА за телефоном 22-01-53.