Департамент житлово-комунального господарства та

енергоефективності 

майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40000 
тел. (0542) 78-98-40
E-mail:  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 

п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

 

 

СПОРТИВНЕ СВЯТО КОМУНАЛЬНИКІВ

Змагання проходили на території табору відпочинку «Зоряний» профспілки працівників ЖКГ. Участь у них взяли шість команд: ТОВ «Сумитеплоенерго», КП «Міськводоканал», КП «Електроавтотранс», міське БТІ (м. Суми), КП «Шляхрембуд» і управління ЖКГ Сумської ОДА. Змагання відкрив т.в.о. начальника управління ЖКГ Євгеній СТЕПАНЕНКО, він передав учасникам змагань привіт від голови облдержадміністрації Юрія ЧМИРЯ і висловив традиційне побажання: хай переможе найсильніший!

Команди змагалися в естафеті, грали в міні-футбол і волейбол, шашки і настільний теніс, демонстрували влучність у дартс, мірялися силами у перетягуванні канату. Комунальники виявили гарну спортивну форму і волю до перемоги. Дебютантам змагань – команді УЖКГ Сумської ОДА (капітан Юрій ЯНІШЕВСЬКИЙ) – змагатися на рівних з ветеранами спартакіади було важко. Давалася взнаки і відсутність досвіду, і мала чисельність чоловічого складу команди. Виручали дівчата: вони виходили і на волейбольне, і навіть на футбольне поле, при цьому грали так, що за них почали вболівати навіть суперники!

У підсумку першість вибороли чемпіони попередньої спартакіади – команда ТОВ «Сумитеплоенерго». Команда КП «Міськводоканал» посіла друге місце, а КП «Електроавтотранс» - третє. Команда ж УЖКГ завоювала третє місце у змаганнях з дартс і виборола почесне четверте місце у командному заліку.