Департамент житлово-комунального господарства та

енергоефективності 

майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40000 
тел. (0542) 78-98-40
E-mail:  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 

п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

 

 

МІСТО ГЛУХІВ ГОТОВЕ РОЗПОЧАТИ ОПАЛЮВАЛЬНИЙ СЕЗОН

Стіл заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Глухівської міської ради Миколи КОЛОШІ був буквально завалений папками з документами: паспорти готовності житлових будинків, акти промивки і опресовки внутрішньо будинкових мереж тощо. Всього за планом комплексну підготовку до опалювального періоду пройшло 97 будинків, з яких 68 мають централізоване, а 29 – індивідуальне теплопостачання. Місцеве КП «Глухівський тепловий район» взагалі може слугувати прикладом послідовної роботи в напрямку енергоефективної модернізації системи теплопостачання. З 2006 року тут послідовно проводять оновлення обладнання, оптимізують схеми теплопостачання, переходять на альтернативне тверде паливо власного виробництва. Результат – скорочення споживання природного газу майже на 50% при тому, що кількість споживачів у підприємства за цей час не тільки не скоротилася, а навіть зросла.

- Якщо 5 років тому ми в сезон брали 12 млн. кубометрів природного газу, то цього року плануємо обійтися всього лиш 5 млн. куб.м. газу, - говорить Микола Колоша. – Тобто, те зниження споживання природного газу на 50%, якого вимагає Уряд, у нас уже досягнуто.

Цікавим є досвід глухівчан щодо впровадження сучасних блочних котелень, які опалюють один-два будинки. Керувати роботою такої котельні можна за допомогою… звичайного мобільного телефону. Звісно, у міста є й проблемні питання, зокрема, триває вирішення ситуації щодо тарифів на водопостачання, встановлених міською владою з певними порушеннями законодавства. Але можна бути впевненими, що опалювальний сезон Глухів розпочне вчасно і успішно.