Департамент житлово-комунального господарства та

енергоефективності 

майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40000 
тел. (0542) 78-98-40
E-mail:  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 

п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

 

 

ЗИМУ ЗУСТРІНУТЬ ТЕПЛОМ

В Охтирському, Лебединському, Тростянецькому та В.-Писарівському районах та самих райцентрах підготовку до зими в цілому вже завершили. Принаймі, житловий фонд на 100% отримав відповідні акти і комплексні паспорти готовності, за графіком завершують підготовчі роботи теплопостачальні підприємства, об’єкти водо-каналізаційного господарства тощо. Однак, це не означає, що тут проблем немає. У м. Лебедин менше, ніж на третину, виконано план щодо встановлення засобів технічного  обліку, - а це пряме порушення ліцензійних умов! Надано протокольне доручення пришвидшити вирішення цього питання.

В Охтирці 9 – 13 вересня востаннє будуть проводити гідравлічні випробування тепломереж, втрати в яких сягають 24%, триває ремонт двох ділянок каналізаційного колектора. В Лебединському районі скаржаться на відсутність фінансування обласної програми щодо питної води, а проблема для району (як і для інших) - актуальна. Нещодавно в одному з населених пунктів чергові пошукові роботи нафтовиків, після проведення гідро удару по горизонтам, вивели з ладу 42 колодязя з 45… Котельня м. Тростянець опалює ряд об’єктів, що підпорядковані районній владі, а та, в свою чергу, має борг по бюджетній субвенції перед газовиками, через що останні мають претензії до міської котельні, - питання слід вирішити якнайшвидше, адже до початку опалювального сезону залишилося менше місяця.

Загальні нарікання викликають вимоги ПАТ «Сумигаз» щодо встановлення єдиного вузлу обліку газу на кожному об’єкті. За словами учасників наради, вимоги газовиків з року в рік міняються, а щоб їх виконати в повному обсязі потрібні значні кошти. Цю проблему вирішено обговорити з представниками ПАТ «Сумигаз» на закритій нараді.

Затримка платежів Держказначейством поставила під загрозу виконання плану з капітального ремонту доріг на території майже всього «куща». Є проблеми і з фінансуванням робіт і закупівлі матеріалів в рамках підготовки до зими, але в цьому питання обласна влада обіцяє допомогти. Адже Мінрегіон добився виділення певного фінансового резерву для оперативного закриття найпотрібніших заходів з підготовки до роботи в новому опалювальному сезоні. Частка Сумщини тут складає 12 млн. грн. – цілком досить, щоб вирішити найгарячіші питання.