Департамент житлово-комунального господарства та

енергоефективності 

майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40000 
тел. (0542) 78-98-40
E-mail:  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 

п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

 

 

Вакансії Департаменту житлово-комунального господарства та енергоефективності Сумської обласної державної адміністрації

Результати конкурсу на зайняття посад у Департаменті житлово-комунального господарства та енергоефективності Сумської обласної державної адміністрації

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Посада, на яку оголошено конкурс

Результати (загальна сума балів)

Примітка

1

Золотарьова Світлана Олександрівна

головний спеціаліст відділу розвитку житлово-комуналь-ного господарства управлін-ня житлового фонду, благо-устрою та економічного моніторингу

13,5

переможець конкурсу

2

Счастливцева Руфіна Валеріївна

головний спеціаліст відділу енергоефективності та палив-но-енергетичного комплексу управління систем життєза-безпечення та технічного розвитку

12,5

переможець конкурсу

3

Горбачова Богдана Юріївна

провідний спеціаліст відділу енергоефективності та палив-но-енергетичного комплексу управління систем життєза-безпечення та технічного розвитку

13,2

переможець конкурсу

4

Кікало Ірина Миколаївна

начальник відділу енергоефе-ктивності та паливно-енер-гетичного комплексу управ-ління систем життєзабез-печення та технічного розвитку

17,25

переможець конкурсу

5

Часовських Аркадій Юрійович

начальник відділу розвитку житлово-комунального гос-подарства управління житло-вого фонду, благоустрою та економічного моніторингу

16,4

переможець конкурсу

6

Горбачова Богдана Юріївна

головний спеціаліст відділу енергоефективності та палив-но-енергетичного комплексу управління систем життєза-безпечення та технічного розвитку

13,0

переможець конкурсу

7

Панченко

Ірина Олександрівна

провідний спеціаліст відділу енергоефективності та палив-но-енергетичного комплексу управління систем життєза-безпечення та технічного розвитку

11,5

переможець конкурсу

8

Ляшенко Сергій Олегович

спеціаліст відділу енерго-ефективності та паливно-енергетичного комплексу управління систем життєза-безпечення та технічного розвитку

10,0

переможець конкурсу

9

Стребуль Інна Володимирівна

головний спеціаліст відділу розвитку житлово-комуналь-ного господарства управ-ління житлового фонду, благоустрою та економічного моніторингу

11,0

переможець конкурсу

10

Чайка Вікторія Миколаївна

провідний спеціаліст відділу енергоефективності та палив-но-енергетичного комплексу управління систем життєза-безпечення та технічного розвитку

11,0

переможець конкурсу

11

Мілюкіна Наталія Анатоліївна

спеціаліст відділу енерго-ефективності та паливно-енергетичного комплексу управління систем життєза-безпечення та технічного розвитку

11,00

переможець конкурсу

12

Літвінова Ірина Володимирівна

спеціаліст відділу систем життєзабезпечення та техніч-ного розвитку управління систем життєзабезпечення та технічного розвитку

10,15

переможець конкурсу

13

Лісун Інна Анатоліївна

спеціаліст відділу енергоефе-ктивності та паливно-енерге-тичного комплексу управлін ня систем життєзабезпечен-ня та технічного розвитку

9,48

Другий за результатами конкурсу кандидат

14

Петренко Світлана Іванівна

начальник відділу розвитку житлово-комунального гос-подарства управління житло-вого фонду, благоустрою та економічного моніторингу

10,00

переможець конкурсу

15

Сусленко Оксана Олегівна

спеціаліст відділу енерго-ефективності та паливно-енергетичного комплексу управління систем життєза-безпечення та технічного розвитку

9,99

переможець конкурсу

16

Шкромада
Юрій
Іванович

 Начальник відділу контролю та організаційної роботи управління житлового фонду, благоустрою та економічного моніторингу  10,75

 переможець конкурсу

17

Чайка Вікторія Миколаївна

головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та документообігу управління житлового фонду, благоустрою та економічного моніторингу 9,6

переможець конкурсу

18 Чернега Віталій Іванович

головний спеціаліст відділу систем життєзабезпечення та технічного розвитку управління систем життєза-безпечення та технічного розвитку

7,5 переможець конкурсу