Департамент житлово-комунального господарства та

енергоефективності 

майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40000 
тел. (0542) 78-98-40
E-mail:  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 

п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

 

 

ДОГОВІР ДОРОЖЧЕ ГРОШЕЙ

В червні 2013 року до голови Сумської ОДА із колективною заявою на предмет порушення норм чинного законодавства посадовими особами КП « Сумижитло» та ТОВ «КК «Коменерго-Суми», при наданні житлово-комунальних послуг, звернулися мешканці м. Суми Бриков В.В., Зінченко Л.П. Заявники повідомили, що керівники і посадові особи житлово-комунальних підприємств на протязі тривалого часу надають послуги споживачам без укладання договорів про надання послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій між споживачами послуг та обслуговуючими організаціями.

Згідно Договорів про надання комунального замовлення на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій комунальної власності територіальної громади міста Суми, укладених між управлінням житлово-комунального господарства Сумської міської ради та обслуговуючими організаціями, управління зобов’язане здійснювати контроль за укладанням між обслуговуючою організацією та власниками житлових будинків (гуртожитків), власниками квартир (житлових приміщень у гуртожитках), власниками нежитлових приміщень у житлових будинках (гуртожитках) (надалі – Споживачі послуг) договорів про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, вимагати укладання 100% договорів у терміни, вказані в договорі. Обслуговуючі організації згідно умов Договору зобов’язані укласти зі споживачами договори про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, обов’язковими додатками до яких є копія  рішення виконавчого комітету Сумської міської ради про встановлення тарифу, його структури, періодичності та строків надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій. А також проводити роботу по переукладанню договорів з орендарями (власниками нежитлових приміщень на участь в експлуатаційних витратах по утриманню будинків, споруд та прибудинкових територій.

З метою повної, всебічної перевірки доводів заявників і наданню їм обґрунтованої відповіді, управління ЖКГ Сумської ОДА затребувало у керівника обласного центру наступну інформацію і копії документів:

1. Копії Договорів про надання комунального замовлення на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій комунальної власності територіальної громади міста Суми, укладених між управлінням житлово-комунального господарства Сумської міської ради та КП «Сумижитло» Сумської міської ради, ТОВ «Коменерго-Суми».

2. Яким чином управління житлово-комунального господарства Сумської міської ради на протязі 2012-2013 років здійснювало та здійснює контроль за належною організацією обслуговування населення КП «Сумижитло» Сумської міської ради та  ТОВ «Коменерго-Суми» в частині укладання договорів по утриманню будинків, споруд та прибудинкових територій останніми із споживачами послуг, за організацією, якістю та обсягами надання житлово-комунальних послуг.

3. Скільки разів управління житлово-комунального господарства Сумської міської ради здійснювало перевірки на предмет виконання КП «Сумижитло» СМР та ТОВ «КК «Коменерго-Суми» зобов’язань із приводу укладання договорів по утриманню будинків, споруд та прибудинкових територій між обслуговуючою організацією та споживачами: власниками, орендарями житлових і не житлових приміщень у житловому будинку. За наявності матеріалів перевірки надати на нашу адресу копії матеріалів перевірки.

4. Які заходи вживалися управління житлово-комунального господарства Сумської міської ради до обслуговуючих організацій: КП «Сумижитло» Сумської міської ради та ТОВ «КК «Коменерго-Суми» на предмет покращення стану справ в частині укладання договорів із споживачами. За наявності матеріалів по вжиттю заходів надати на нашу адресу копії матеріалів.