Департамент житлово-комунального господарства та

енергоефективності 

майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40000 
тел. (0542) 78-98-40
E-mail:  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 

п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

 

 

ТАРИФИ У ВІДПОВІДНІСТЬ ДО ЗАКОНОДАВСТВА ПРИВЕДЕ ПРОКУРАТУРА

Аналіз складових тарифу свідчить про те, що керівництво та посадові особи  ТОВ «КК «Коменерго-Суми» надали на затвердження органу місцевого самоврядування тарифи, які не відповідають нормам чинного законодавства, - говориться у зверненні. - Із тарифу безпідставно виключені загальнообов’язкові складові, які забезпечують належні санітарно-гігієнічні вимоги проживання людей та їх перебування в приміщеннях А саме: прибирання сходових кліток, дератизація, дезінсекція. Спроби безпідставного виключення складових із тарифу призводять до того, що рішення виконавчого комітету органу місцевого самоврядування, якими тарифи, затверджені із порушенням норм чинного законодавства, визнаються судами незаконними та скасовуються.

Крім того, аналіз складових тарифу, затвердженого рішенням виконавчого комітету № 120 від 19.03.2013 року ТОВ «КК «Коменерго-Суми» свідчить про те, що до тарифу технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем гарячого і холодного водопостачання не включена важлива складова – промивання внутрішньобудинкових систем теплопостачання. Вартість робіт обслуговуючими організаціями не визначена. Вилучення цієї послуги не тільки суперечить вимогам чинного законодавства, а й ставить під загрозу належну підготовку до опалювального сезону житлових будинків, що перебувають на обслуговуванні  ТОВ «КК «Коменерго-Суми».

На письмову вимогу керівництва управління ЖКГ Сумської ОДА  від 03.04.2013 року в частині приведення тарифів у відповідність до вимог чинного законодавства керівництво товариства не відреагувало. Тепер у ситуацію доведеться втрутитися прокуратурі.