Департамент житлово-комунального господарства та

енергоефективності 

майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40000 
тел. (0542) 78-98-40
E-mail:  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 

п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

 

 

ОСОБЛИВА УВАГА: КОНТРОЛЬ ЗА ТЕПЛОСПОЖИВАННЯМ

Таке рішення було ухвалено під час нарад з питань щодо скорочення споживання природного газу на підприємствах комунальної теплоенергетики, установах бюджетної сфери і населенням 25-26 липня 2013 року. система моніторингу, апробована в СумДУ, погоджена Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Відповідно до затверджених лімітів НАК «Нафтогаз України», на 2013-2014 роки граничний обсяг споживання природного газу для потреб населення становить  111,0 млн. куб. м., тоді як в порівнянні з опалювальним сезоном 2012-2013 років  цей обсяг становив 192,7 млн. куб. м. В цих умовах особливо актуальними стають питання заощадження енерговитрат і модернізація відповідного обладнання.

До 15 серпня 2013 року голови районних державних адміністрацій і міські голови мають  надати план заходів, їх техніко-економічне обгрунтування та проекти (при наявності), спрямовані на скорочення використання природного газу при виробництві, транспортуванні та споживанні теплової енергії на підприємствах комунальної теплоенергетики та бюджетних установах області, визначених Програмою з модернізації систем теплопостачання комунальної теплоенергетики України на 2013-2014 роки.

В той же термін доручено провести аналіз втрат на теплових мережах та надати пропозиції щодо їх зменшення, а також надати економічний розрахунок від впровадження заходів по зменшенню втрат тепла в мережах після виконання ремонтних робіт  та реконструкції із застосуванням засобів автоматизації.

До 1 жовтня 2013 року доручено провести в установах бюджетної сфери, житлових будинках аналіз роботи лічильників тепла в опалювальний період 2012-2013 років. Враховувати наявність та технічний стан лічильників тепла при підписанні актів готовності до зими

Також Сумському міському голові, голові Липоводолинської районної державної адміністрації доручено надати графік щодо забезпечення 100% оснащення теплопостачальних підприємств засобами технологічного обліку теплової енергії відповідно до п. 3 доручення Віце-прем’єр-міністрів України Бойка Ю.А., Вілкула О.Ю. щодо оснащення підприємств комунальної теплоенергетики засобами обліку відпуску теплової енергії.

Протокольним доручення виконавчі комітети міських рад міст Суми, Ромни, Глухів були зобов’язані звернути увагу щодо рівня підготовки житлово-комунального господарства в осінньо-зимовий період 2013-2014 років. Станом на 25.06.2013 рівень підготовки житлових будинків та об’єктів соціальної сфери, згідно наданої управлінню звітності є найнижчим в області.