Департамент житлово-комунального господарства та

енергоефективності 

майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40000 
тел. (0542) 78-98-40
E-mail:  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 

п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

 

 

12.10.2021 відбувся онлайн-семінар «Фонд енергоефективності – державна допомога в енергоефективному капітальному ремонті багатоквартирного будинку»

Открыть фото

За ініціативи Департаменту житлово-комунального господарства та енергоефективності Сумської обласної державної адміністрації з метою реалізації державної політики, спрямованої на запровадження механізму стимулювання заходів з енергозбереження у житлових багатоквартирних будинках, підвищення обізнаності органів місцевого самоврядування та населення у вирішенні проблем з енергоефективності за участі регіонального радника IFC (World Bank Group) проведено онлайн- семінар «Фонд енергоефективності – державна допомога в енергоефективному капітальному ремонті багатоквартирного будинку».

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ Про внесення змін до Порядку проведення конкурсу на будівництво генеруючої потужності та виконання заходів з управління попитом

Внести до Порядку проведення конкурсу на будівництво генеруючої потужності та виконання заходів з управління попитом, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 липня 2019 р. № 677

Додаток

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 11 грудня 2019 р. № 1182 “Про затвердження Правил надання послуги з постачання гарячої води та типових договорів про надання послуги з постачання гарячої води”

Додаток

Законодачі зміни у сфері ЖКХ

До відома та використання у роботі презентаційні матеріали до наради, яка відбулася в онлайн режимі 20.07.2021.

Доносимо до відома організацій місцевого самоврядування та підприємств тепло-, водопостачання.

Додаток

9 вересня 2021 року відбувся тренінг «Енергоефективна термомодернізація фасадів – не витрати, а інвестиції»

Нет описания. Нет описания. Нет описания.

         Представники Департаменту житлово-комунального господарства та енергоефективності взяли участь у тренінгу «Енергоефективна термомодернізація фасадів – не витрати, а інвестиції».

         У рамках заходу було обговорено технічні аспекти енергоефективної модернізації фасадів, сучасні рішення та приклади реалізованих проектів, типові помилки при модернізації фасадів.

         Також в ході заходу висвітлено питання участі ОСББ у програмі «ЕНЕРГОДІМ» державної установи «Фонд енергоефективності».

8 вересня 2021 року відбулась фінальна конференція Проекту «Підвищення енергоефективності в освітніх закладах м. Суми»

Нет описания. Нет описания. Нет описания.    
       

       Директор Департаменту житлово-комунального господарства та енергоефективності та перший заступник голови Сумської обласної державної адміністрації  взяли участь у фінальна конференція Проекту «Підвищення енергоефективностів освітніх закладах м. Суми».

       У рамках ініціативи Європейського Союзу «Угода Мерів – Демонстраційні Проекти» по місту Суми реалізовано грантовий проект Європейського Союзу «Підвищення енергоефективності в освітніх закладах м. Суми».

       В ході проекту було проведено термомодернізація Центрального корпусу спеціалізованої школи № 7, комплексну термомодернізацію будівель спеціалізованої школи № 9 та проведено капітальний ремонт системи освітлення приміщень загальноосвітньої школи № 20.