Департамент житлово-комунального господарства,

енергоефективності та паливно-енергетичного комплексу

майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40000 
тел. (0542) 61-10-78
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 

п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Не є правонаступником управління житлово-комунального господарства,

енергоефективності та паливно-енергетичного комплексу, яке перебуває у стадії ліквідації без правонаступництва.

 

Заключаємо договори по новому

До 1 травня 2020 року мешканці багатоквартирних будинків мають визначитися з варіантами договірних відносин з постачальниками комунальних послуг. Типові договори про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення та послуги з постачання теплової енергії затверджені відповідними постановами Кабінету Міністрів України від 5 липня 2019 р. № 690 та від 21 серпня 2019 р. № 830 відповідно.

Чиста енергетика - серед пріоритетів для розвитку енергонезалежної та економічно міцної України

Шляхи збалансованого розвитку «чистої» енергетики із врахуванням потреб споживачів та ринку обговорили учасники X Міжнародного інвестиційного форуму з відновлюваної енергетики, що відбувся 28 листопада ц.р. в КВЦ «Парковий» за ініціативи Держенергоефективності під егідою Мінекоенерго за участю IRENA.

 

28 листопада відбулося відкрите обговорення питання щодо підвищення тарифу на послуги з розподілення газу

Департамент житлово-комунального господарства, енерго-ефективності та паливно-енергетичного комплексу в особі директора - Сергія ЛУГОВОГО прийняв участь у відкритому обговоренні питання, щодо підвищення тарифу на послуги з розподілення газу.

Міжнародна виставка обладнення та технологій для поводження з муніципальними та промисловими викидами

26-27 листопада 2019 року у м. Києві відбудеться Міжнародна виставка обладнання та технологій для поводження з муніципальними та промисловими викидами, пилогазоочистки "Weste Air i Gas Management 2019" за адресою м. Київ, ВКЦ ТПП України, вул. Велика Житомирська 33.

Оголошення про закупівлю робіт по об’єкту: Реконструкція очисних споруд по вул. Жовтнева у смт Краснопілля Сумської області (виготовлення проектно-кошторисної документації).

Департамент житлово-комунального господарства, енергоефективності та паливно-енергетичного комплексу Сумської обласної державної адміністрації оголошує закупівлю робіт по об’єкту: Реконструкція очисних споруд по вул. Жовтнева у смт Краснопілля Сумської області (виготовлення проектно-кошторисної документації).

Інформація про стан оснащення засобами обліку теплової енергії станом на 01.11.2019