Департамент житлово-комунального господарства та

енергоефективності 

майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40000 
тел. (0542) 78-98-40
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 

п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

 

 

9 вересня 2021 року відбувся тренінг «Енергоефективна термомодернізація фасадів – не витрати, а інвестиції»

Нет описания. Нет описания. Нет описания.

         Представники Департаменту житлово-комунального господарства та енергоефективності взяли участь у тренінгу «Енергоефективна термомодернізація фасадів – не витрати, а інвестиції».

         У рамках заходу було обговорено технічні аспекти енергоефективної модернізації фасадів, сучасні рішення та приклади реалізованих проектів, типові помилки при модернізації фасадів.

         Також в ході заходу висвітлено питання участі ОСББ у програмі «ЕНЕРГОДІМ» державної установи «Фонд енергоефективності».

8 вересня 2021 року відбулась фінальна конференція Проекту «Підвищення енергоефективності в освітніх закладах м. Суми»

Нет описания. Нет описания. Нет описания.    
       

       Директор Департаменту житлово-комунального господарства та енергоефективності та перший заступник голови Сумської обласної державної адміністрації  взяли участь у фінальна конференція Проекту «Підвищення енергоефективностів освітніх закладах м. Суми».

       У рамках ініціативи Європейського Союзу «Угода Мерів – Демонстраційні Проекти» по місту Суми реалізовано грантовий проект Європейського Союзу «Підвищення енергоефективності в освітніх закладах м. Суми».

       В ході проекту було проведено термомодернізація Центрального корпусу спеціалізованої школи № 7, комплексну термомодернізацію будівель спеціалізованої школи № 9 та проведено капітальний ремонт системи освітлення приміщень загальноосвітньої школи № 20.

Нарада з питань підготовки Котельні Північного промислового вузла АТ "Сумське НВО" до роботи в опалювальному періоді 2021-2022

Нет описания. Нет описания. Нет описания. Нет описания.
Нет описания. Нет описания. Нет описания. Нет описания.
       
       

Відбулася нарада з питань підготовки Котельні Північного промислового вузла АТ "Сумське НВО"до роботи в опалювальному періоді 2021-2022 років. Під час зустрічі були обговорені питання технічної готовності КПВВ до роботи в наступному опалювальному періоді. Разом з цим, було оглянуто теплогенеруюче обладнання підприємства. За інформацією керівництва АТ "Сумське НВО" КПВВ технічно готове до початку опалювального сезону.

Департамент взяв участь у XXI літній спартакіаді

Нет описания. Нет описания.

Відповідно до Указу Президента України щодо комплексної програми розвитку фізичної культури і спорту та Розпорядження Кабінету Міністрів України від 18 серпня 2017 р. № 548-р «Про затвердження плану заходів щодо реалізації Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація» за ініціативою президії обкому профспілки 3 вересня 2021 року представники Департаменту житлово-комунального господарства та енергоефективності Сумської обласної державної адміністрації взяли участь у 21 літній обласній спартакіаді серед збірних команд підприємств житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення.

Запрацював онлайн-сервіс для подачі заявок на участь у програмі «Енергодім»

Фонд енергоефективності розпочав прийом заявок від ОСББ на участь у програмі «Енергодім» в онлайн-форматі. Послуга стала доступною з 2 серпня, наразі сервіс працює у тестовому режимі. 

Заявку можна подати в персональному електронному кабінеті, попередньо зареєструвавшись на порталі. Нововведення дозволить спростити процедуру подачі документів,  пришвидшить їх надходження до Фонду, а також істотно заощадить час для заявника.

Перед тим, як почати роботу в кабінеті,  слід ознайомитися з Інструкцією користувача, що містить детальний опис дій ОСББ для створення заявки на участь та на часткове відшкодування вартості попереднього енергоаудиту.

Як працювати з персональним електронним кабінетом?

Аби розпочати роботу з електронним кабінетом, заявнику необхідно:

  • Отримати кваліфікований електронний підпис (КЕП)
  • Перейти на онлайн-портал за посиланням https://portal.energodim.org/
  • Зареєструватися в електронному кабінеті з використанням КЕП
  • Завантажити документи, необхідні для формування заявки, використовуючи підказки в електронному кабінеті.

Перед подачею заявки на участь, важливо зібрати необхідні для цього скан-копії документів у форматі pdf. Зокрема, скан-копію паспорта голови правління, довідку від банку-партнера Фонду, скан-копію витягу з протоколу загальних зборів ОСББ тощо. Повний перелік документів – зазначений у Додатку 6 Порядку дій учасників програми “Енергодім”.