Управління житлово-комунального господарства

вул. Шишкарівська, 9, м. Суми, 40000
тел. (0542) 61-10-78, факс 22-30-15
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

 

Нарада з питання встановлення будинкових засобів обліку природного газу

16 серпня 2016 року в Сумській обласній державній адміністрації відбулася нарада з питання встановлення будинкових засобів обліку природного газу. В якій прийняли участь начальник виробничо-технічного відділу ПАТ «Сумигаз» Андрущенко О.М., начальник відділу капітального будівництва ПАТ «Сумигаз» Лукаш О.Г., юрисконсульт ПАТ «Сумигаз» Бублик В.М., член Національної ради з питань ОСББ при Кабінеті Міністрів України Гученко Р.В., голова постійної депутатської комісії Сумської міської ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, енергозбереження, транспорту та зв’язку Гробова В.П., члени громадської експертної комісії з питань житлово-комунального господарства та міської інфраструктури при Сумській міській раді Дворниченко В.М., Лях О.В., Пархомчук О.В, Жаренко В.А., представник громадськості Дакалов В.М., начальник управління житлово-комунального господарства Сумської обласної державної адміністрації Макарюк О.В., головний спеціаліст управління житлово-комунального господарства Сумської обласної державної адміністрації Токарева-Калініченко О.М.

Протокол наради для ознайомлення. 

Про Регіональну програму модернізації систем теплопостачання Сумської області на 2016 – 2020 роки

Рішенням обласної ради 7 скликання було прийнято "Регіональну програму модернізації систем теплопостачання Сумської області на 2016 – 2020 роки" яка спрямована на вирішення проблеми модернізації, підтримки і сталого розвитку підприємств комунальної теплоенергетики Сумської області. До Програми залучаються завершені й опробовані на практиці розробки відповідно до рекомендацій Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Ознайомитися з програмою та рішенням сесії.

Все більше мешканців багатоповерхівок, об’єднаних в ОСББ, поспішають утеплитися до зими

Лише за останній тиждень, з 8 по 14 липня 2016 року, учасниками Урядової програми з енергоефективності стали ще 10 ОСББ, які разом залучили 1,72 млн грн. на проведення різних енергоефективних заходів у будинках. Приймають рішення "за" участь у програмі і співмешканці-субсидіанти.

Місцева влада в регіонах допомагає населенню утеплити житло та підготуватися до зими

За сім місяців 2016 року вже більше 76 тисяч українських родин скористалися Урядовою програмою з енергоефективності та одержали безповоротну фінансову допомогу на утеплення житла. Майже третина цих сімей, а саме - 22,3 тис. домогосподарств, скористалися ще й місцевою підтримкою та отримали додаткове відшкодування своїх витрат на енергоефективні заходи з місцевих бюджетів на суму 19 млн грн.

.

У липні попит на Урядову програму з енергоефективності з боку ОСББ зріс майже удвічі

Все більше ОСББ замислюються над підготовкою до зими тазвертаються за державною безповоротною фінансовою допомогою на утеплення.Так, у липні учасниками Урядової програми з енергоефективності стало 47 ОСББ, які разом залучили рекордну до цього часу суму коштів на утеплення багатоповерхівок  – понад 7 млн грн. Це майже удвічі більше, ніж у червні.