Департамент житлово-комунального господарства та

енергоефективності 

майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40000 
тел. (0542) 61-10-78
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 

п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

 

 

МІНРЕГІОН ПРОПОНУЄ ЗАПРОВАДИТИ АВТОМАТИЧНЕ КОРИГУВАННЯ ТАРИФІВ НА ТЕПЛОВУ ЕНЕРГІЮ ТА КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ

В умовах проходження опалювального сезону найбільш актуальними питаннями, які потребують урегулювання, є щомісячне зростання вартості природного газу для підприємств теплопостачання та тарифної політики у сфері теплопостачання. Про це зазначила заступник Міністра розвитку громад та територій України Наталія Хоцянівська

ЩОДО ВРЕГУЛЮВАННЯ ПРОБЛЕМНИХ ПИТАНЬ ФУНКЦІОНУВАННЯ ПІДПРИЄМСТВ КОМУНАЛЬНОЇ СФЕРИ

Роз'яснення Міністерства регіонального розвитку, будівництва та  житлово-комунального господарства | Здолбунівська РДА До Мінрегіону надходять числення звернення місцевих державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування та теплопостачальних підприємств стосовно вирішення проблемних питань функціонування підприємств теплопостачання, оскільки умови, в яких опинилися такі підприємства, не дозволяють належним чином провадити господарську діяльність та надавати якісні життєвонеобхідні послуги. З огляду це, вважаємо за доцільне поінформувати щодо наступного.

4 ГРУДНЯ - ОНЛАЙН-СЕМІНАР «ПІДВИЩЕННЯ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ В ОБ’ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАДАХ»

4 грудня 2020 року Держенергоефективності спільно з Фондом ім. Ф. Еберта в Україні організовують онлайн-семінар на тему «Підвищення енергоефективності в об’єднаних територіальних громадах».

 

24 ЛИСТОПАДА – ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ОНЛАЙН-ФОРУМ «ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНІ РЕГІОНИ УКРАЇНИ: ЯК ЗАМІСТИТИ ГАЗ, ЗНАЙТИ ІНВЕСТИЦІЇ ТА СТИМУЛЮВАТИ БІЗНЕС»

24 листопада 2020 р. Міненерго та Держенергоефективності ініціюють широкомасштабний Всеукраїнський онлайн-форум «Енергонезалежні регіони України: як замістити газ, знайти інвестиції та стимулювати бізнес».

Здобуття енергонезалежності та сталий розвиток - один із пріоритетів України. Ключовими інструментами для цього є підвищення енергоефективності та розвиток «зеленої» енергетики.

УРЯДОВА ПРОГРАМА "ТЕПЛИХ" КРЕДИТІВ

УРЯДОВА ПРОГРАМА «ТЕПЛИХ» КРЕДИТІВ | Калинівська громада РЕЗУЛЬТАТИ УРЯДОВОЇ ПРОГРАМИ "ТЕПЛИХ" КРЕДИТІВ СТАНОМ НА 27 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

 

ПОСТАНОВИ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

Кабінет Міністрів України — Вікіпедія

Постанова №1020 від 28.10.2020 року

Постанова №1018 від 28.10.2020 року