Управління житлово-комунального господарства

вул. Шишкарівська, 9, м. Суми, 40000
тел. (0542) 61-10-78, факс 22-30-15
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

 

За тиждень ОСББ залучили рекордну суму коштів на утеплення – 3,6 млн грн.

Початок осені ознаменувався пожвавленням та активною участю ОСББ в утепленні своїх багатоповерхівок. Так, за останні сім днів учасниками Урядової програми з енергоефективності стали ще 10 ОСББ, які разом залучили близько 3,6 млн грн. на реалізацію енергоефективних заходів. Для порівняння позаминулого тижня сума взятих «теплих» кредитів склала близько 500 тис. гривень.Про це повідомив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук, коментуючи дані щотижневого моніторингу програми.

XIV Міжнародний форум "Паливо-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутне".

З 8 по 10 листопада 2016 року в м. Києві на території Міжнародного виставкового центру (Броварський проспект 15) відбудеться XIV Міжнародний форум "Паливо-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутне".

Основна мета Форуму - сприяти реалізації державної політики в усіх секторах паливо-енергетичного комплексу, зменшення енергоємсності суспільного виробництва, впровадженню енергозбереження та енергоефективних способів господарювання, оновленню та модернізації виробничих фондів промисловості, житлово-комунального господарства, соціальної та бюджетної сфери.

З огляду на суспільну актуальність та вагомість заходів, запрошуємо підприємства взяти участь у Форумі та виставках. Пропонується продемонструвати науково-виробничий потенціал, перспективні проекти та новітню продукцію для підвищення ефективності використання енергетичних ресурсів.

За довідками щодо участі прохання звертатися:

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України
тел. (044) 531-36-12 факс: (044) 206-38-74;
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

 

ТОВ "Міжнародний виставковий центр"
02660, м.Київ, Броварський проспект, 15
Тел./факс: +38044 201-11-57, 201-11-78; 
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Веб сторінка Форуму: www.iec-expo.com.ua

 

Нарада з питання встановлення будинкових засобів обліку природного газу

16 серпня 2016 року в Сумській обласній державній адміністрації відбулася нарада з питання встановлення будинкових засобів обліку природного газу. В якій прийняли участь начальник виробничо-технічного відділу ПАТ «Сумигаз» Андрущенко О.М., начальник відділу капітального будівництва ПАТ «Сумигаз» Лукаш О.Г., юрисконсульт ПАТ «Сумигаз» Бублик В.М., член Національної ради з питань ОСББ при Кабінеті Міністрів України Гученко Р.В., голова постійної депутатської комісії Сумської міської ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, енергозбереження, транспорту та зв’язку Гробова В.П., члени громадської експертної комісії з питань житлово-комунального господарства та міської інфраструктури при Сумській міській раді Дворниченко В.М., Лях О.В., Пархомчук О.В, Жаренко В.А., представник громадськості Дакалов В.М., начальник управління житлово-комунального господарства Сумської обласної державної адміністрації Макарюк О.В., головний спеціаліст управління житлово-комунального господарства Сумської обласної державної адміністрації Токарева-Калініченко О.М.

Протокол наради для ознайомлення. 

Про Регіональну програму модернізації систем теплопостачання Сумської області на 2016 – 2020 роки

Рішенням обласної ради 7 скликання було прийнято "Регіональну програму модернізації систем теплопостачання Сумської області на 2016 – 2020 роки" яка спрямована на вирішення проблеми модернізації, підтримки і сталого розвитку підприємств комунальної теплоенергетики Сумської області. До Програми залучаються завершені й опробовані на практиці розробки відповідно до рекомендацій Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Ознайомитися з програмою та рішенням сесії.

Все більше мешканців багатоповерхівок, об’єднаних в ОСББ, поспішають утеплитися до зими

Лише за останній тиждень, з 8 по 14 липня 2016 року, учасниками Урядової програми з енергоефективності стали ще 10 ОСББ, які разом залучили 1,72 млн грн. на проведення різних енергоефективних заходів у будинках. Приймають рішення "за" участь у програмі і співмешканці-субсидіанти.

Місцева влада в регіонах допомагає населенню утеплити житло та підготуватися до зими

За сім місяців 2016 року вже більше 76 тисяч українських родин скористалися Урядовою програмою з енергоефективності та одержали безповоротну фінансову допомогу на утеплення житла. Майже третина цих сімей, а саме - 22,3 тис. домогосподарств, скористалися ще й місцевою підтримкою та отримали додаткове відшкодування своїх витрат на енергоефективні заходи з місцевих бюджетів на суму 19 млн грн.