Управління житлово-комунального господарства,

енергозбереження та паливно-енергетичного комплексу

пл.Незалежності, 2, м. Суми, 40000 
тел. (0542) 61-10-78
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

 

МЕТЕОПРОГНОЗ НА 23 – 30 ЛИПНЯ 2017 РОКУ

Метеопрогноз по Сумській області і місту Суми на 23 – 30 липня 2017 року

25% АКЦІЙ ПАТ «СУМИОБЛЕНЕРГО» БУДЕ ВИСТАВЛЕНО НА ПРОДАЖ З АУКЦІОНУ (ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ)

Фонд державного майна України оголосив про початок аукціонів з підвищенням ціни з продажу пакетів акцій енергокомпаній. У переліку з 8 енергокомпаній, 25-відсоткові пакети акцій яких ФДМУ планує продати з аукціонних торгів, є і ПАТ «Сумиобленерго» (початкова ціна 370,192 млн. гривень, початок торгів 18.08.2017).

УВАГА: НКРЕКП РОЗПОЧАЛА ОПРИЛЮДНЕННЯ СТАТИСТИКИ ЩОДО ОБ’ЄКТІВ АЛЬТЕРНАТИВНОЇ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ, ЯКИМ ВСТАНОВЛЕНО «ЗЕЛЕНИЙ» ТАРИФ

На виконання Національного плану дій з відновлюваної енергетики на період до 2020 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 № 902-р, та у зв’язку з численними зверненнями юридичних та фізичних осіб, органів державної влади та інших суб’єктів Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє про початок оприлюднення на офіційному веб-сайті НКРЕКП статистичної інформації щодо об’єктів альтернативної електроенергетики, яким встановлено «зелений» тариф.

Зазначена статистична інформація буде оновлюватись щомісячно. Поширення та використання такої інформації дозволяється лише з посиланням на джерело.

УВАГА: ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТР ГЕННАДІЙ ЗУБКО ПРОПОНУЄ УКРАЇНСЬКИМ «ІЛОНАМ МАСКАМ» ВЗЯТИ УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ ІНІЦІАТИВ З ПІДВИЩЕННЯ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ

На своїй сторінці в Facebook посадовець написав: "Сьогодні отримав листа від наших партнерів з Німеччини (DENA) про бажання залучити українські компанії до участі в конкурсі Energy Efficiency Award 2017. Пропоную нашим українським Ілонам Маскам поспішати з поданням проектів! Часу обмаль - до 31.07.17! Прохання копії заповнених в он-лайні анкет на сайті www.EnergyEfficiencyAward.de відправляти також на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. !"

Нагадуємо, що з 2007 року, за підтримки своїх партнерів – Федерального міністерства енергетики та економіки та Danfoss GmbH та KfW, Німецьке енергетичне агентство (dena) нагороджує Премією за підвищення енергоефективності. Призовий фонд різних категорій нагород загалом становить 30 тис. євро.

ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ ПЕТРО ПОРОШЕНКО ПІДПИСАВ ЗАКОНИ УКРАЇНИ «ПРО ФОНД ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ» ТА «ПРО ЕНЕРГЕТИЧНУ ЕФЕКТИВНІСТЬ БУДІВЕЛЬ»

20 липня 2017 року, під час виступу в Національному технічному університеті «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», в присутності викладачів, вчених та студентів Глава держави підписав Закони «Про Фонд енергоефективності» та «Про енергетичну ефективність будівель».

 

НОВИЙ СПІЛЬНИЙ УКРАЇНСЬКО-ДАНСЬКИЙ ПРОЕКТ СПРЯМОВАНО НА ЗБІЛЬШЕННЯ ВИРОБНИЦТВА ТЕПЛА З ВІДНОВЛЮВАНИХ ДЖЕРЕЛ В УКРАЇНІ

Дослідити шляхи збільшення частки відновлюваних джерел енергії в системі теплопостачання України – мета нового проекту, який буде реалізовано в рамках двосторонньої співпраці України та Данії. План його реалізації обговорив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук разом з Георгієм Гелетухою - головою Біоенергетичної асоціації України та Клаусом Фафнером – керівником проекту данської компанії «Rambøll Denmark», яка має понад 70-річний досвід роботи в енергетиці та реалізує низку проектів в 14 містах України.