Департамент житлово-комунального господарства,

енергоефективності та паливно-енергетичного комплексу

майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40000 
тел. (0542) 61-10-78
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 

п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Не є правонаступником управління житлово-комунального господарства,

енергоефективності та паливно-енергетичного комплексу, яке перебуває у стадії ліквідації без правонаступництва.

 

У четверо зросла кількість сонячних електростанцій

 

На Сумщині дедалі більшого значення надають альтернативним видам електроенергії. Якщо на початок минулого року було зареєстровано 143 сонячні електростанції, то нині 472.

Українцям перерахували тарифи на тепло: що сталося з платіжками

Середнє зниження суми в платіжках за Україну склало 30%. Але воно відрізняється в залежності від регіону. Справа в тому, що відсоток зменшення залежить від вартості газу і від питомої ваги цієї складової в тарифі (в нього також входить вартість транспортування палива і націнка газсбита).

Мінрегіон презентував концепцію системного врегулювання боргів підприємство тепло- та водопостачання та визначив шляхи стабілізації їх фінансово-економічного стану

«На початок опалювального сезону 2019/2020 років обсяг заборгованості підприємств ТКЕ за спожитий природний газ становив 26 млрд гривень, а обсяг штрафних санкцій перед підприємствами газової галузі — 9,8 млрд гривень. Заборгованість підприємств ВКГ за спожиту електричну енергію становила 5,7 млрд грн. Ані держава, ані органи місцевого самоврядування не мають джерел погашення таких боргів», — зазначає Міністр розвитку громад та територій України Альона Бабак.

НЕК «Укренерго» проводить Реконструкцію підстанції (ПС) 330 кВ «Суми»

Керівник Департаменту житлово-комунального господарства, енегоефективності та паливно-енергетичного комплексу Сумської ОДА - Сергій ЛУГОВИЙ, відвідав об’єкт «Реконструкція підстанції (ПС) 330 кВ «Суми», з впровадженням АСКТП».

Розяснення Мінрегіону механізму проведення перерахунку розміру плати за комунальні послуги

Щодо механізму проведення перерахунку розміру плати за теплову енергію, послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води у зв’язку із зниженням ціни природного газу для підприємств теплопостачання
 

З січня 2020 року рішенням НКРЕКП з рахунків за газ вилучена плата за доставку газу.

Споживачі можуть платити за доставку одним платежем — наперед за пів року або навіть на рік. Таким чином вони зменшать свої витрати на комісії при проведенні платежів.