Департамент житлово-комунального господарства та

енергоефективності 

майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40000 
тел. (0542) 61-10-78
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 

п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

 

 

Сумський водоканал замінює каналізаційне обладнання на нове та енергоощадне


КП «Міськводоканал» встановило шафи керування з плавним пуском та пристроями обробки інформації з датчиків для насосів каналізаційно-насосної станції 1А, яка приймає та перекачує стічні води з вулиць Троїцька, Новомістенська, Привокзальна, Леваневського, Героїв Сумщини, пр-ту Шевченка та прилеглих до них.

СУМИ ПОДАЛИ ПЕРШУ ЗАЯВКУ ДО ФОНДУ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ

ОСББ «Героїв Крут 80Б» першим на Сумщині подало заявку на участь у програмі часткового відшкодування витрат на заходи з енергоефективності в багатоквартирних будинках «Енергодім» ДУ «Фонд енергоефективності».

ПОСТАНОВА КМУ ВІД 17 ЧЕРВНЯ 2020 РОКУ №500

Постанова Кабінету Міністрів України від 17 червня 2020 р. № 500 ...  Установити, що пункти 3 і 4 постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 р. № 392 “Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів” (Офіційний вісник України, 2020 р., № 43, ст. 1394, № 46, ст. 1477) не застосовуються до внутрішніх та міжнародних авіаційних пасажирських перевезень у частині діяльності (функціонування) аеропортів щодо прийняття та відправлення повітряних суден, що здійснюють такі перевезення.

ГРОМАДА ЗАОЩАДЖУЄ НА ВОДОПОСТАЧАННІ

У Березівській ОТГ, що на Сумщині, капітально відремонтували свердловину та встановили новий насос для подачі води. Березівська ОТГ – перша об'єднана територіальна громада, утворена на Сумщині. Водопостачання модернізували тут завдяки швейцарському проекту DESPRO, з яким вже чотири роки працюють на умовах співфінансування. За цей час на реконструкцію мереж, кількох свердловин та оновлення обладнання витратили 4 млн грн. 

Функціонування підприємств теплопостачання та підготовка їх до опалювального періоду 2020-2021 рр.

Про міністерство – Мінрегіон Міністерство розвитку громад та територій України повідомляє про  "Функціонування підприємств теплопостачання та підготовка їх до опалювального періоду 2020-2021 рр."

У СУМАХ СЬОГОДНІ СТАРТУЮТЬ ДНІ СТАЛОЇ ЕНЕРГІЇ

У Сумах сьогодні стартують Дні сталої енергії, які через пандемію СOVID-19 відбуватимуться вперше в онлайн-форматі.

Дні сталої енергії в Сумах є складовою Європейського тижня сталої енергії, який відзначається по всій Європі, щоб привернути увагу до необхідності економії енергії на місцевому рівні.