Департамент житлово-комунального господарства,

енергоефективності та паливно-енергетичного комплексу

пл.Незалежності, 2, м. Суми, 40000 
тел. (0542) 61-10-78
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Не є правонаступником управління житлово-комунального господарства,

енергоефективності та паливно-енергетичного комплексу, яке перебуває у стадії ліквідації без правонаступництва.

Інформація на сайті оновлюється!

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

 

ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОГО ОПЕРАТИВНОГО ШТАБУ З ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СТАЛОГО ПРОХОДЖЕННЯ ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ

Під головуванням керівника апарату облдержадміністрації Дмитра ЖИВИЦЬКОГО у форматі відеоселекторної наради з головами райдержадміністрацій, міськими головами та головами ОТГ було проведено засідання обласного оперативного штабу із забезпечення сталого проходження опалювального сезону, організації упередження аварій та проведення оперативних відновлювальних робіт на об’єктах життєзабезпечення в осінньо-зимовий період 2017-2018 років.

Учасники наради доповіли, що наразі по усіх районах опалювальний сезон проходить у штатному режимі, усі заклади та будівлі бюджетної сфери забезпечені теплом, де підтримується необхідний температурний режим.

У ході розгляду питання щодо забезпечення належних побутових умов посадовці обговорили й стан виконання на Сумщині Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання». Майже у всіх районах є проблеми з встановленням лічильників обліку газу та води, тому керівник апарату облдержадміністрації надав доручення: «Усі міста до 20 лютого мають подати графіки встановлення лічильників та джерела фінансування».

Дмитро Живицький закликав більш уважно розраховувати вартість придбання та встановлення лічильників, оскільки у сучасних умовах загальної комп’ютеризації та прозорості кожен може легко перевірити вартість будь-якого товару чи послуг. 

Доповідачі стверджували, що всі дороги на Сумщині очищені від снігу,  перешкод, які обмежували б рух транспорту, немає. Також дороги та тротуари посипані піском.

«Облдержадміністрація порівнюватиме інформацію, яку ви нам подаєте у звітах та фотоматеріали, які нам надсилають жителі різних міст та районів», – звернувся до учасників наради Дмитро Живицький та наголосив на важливості своєчасного прибирання снігу та бурульок з дахів або огородження особливо небезпечних ділянок задля уникнення травмування населення.

Нагадаємо, з 17 січня у зв’язку зі складними погодними умовами облдержадміністрація запровадила моніторинг роботи комунальних служб щодо ліквідації наслідків снігопаду, по 20 січня комунальні служби працювали цілодобово і надавали звіти про свою роботу двічі на добу. А жителі області у свою чергу повідомляли про стан очищення доріг та прибудинкових територій. Зараз, коли погода стабілізувалась, потреби у цілодобовому чергуванні комунальників немає, але відповідальність за стан доріг і тротуарів, здоров’я і безпеку жителів області з них ніхто не знімав.