Департамент житлово-комунального господарства,

енергоефективності та паливно-енергетичного комплексу

пл.Незалежності, 2, м. Суми, 40000 
тел. (0542) 61-10-78
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Не є правонаступником управління житлово-комунального господарства,

енергоефективності та паливно-енергетичного комплексу, яке перебуває у стадії ліквідації без правонаступництва.

Інформація на сайті оновлюється!

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

 

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ ТА ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

31 січня 2018 року в Сумській обласній державній адміністрації відбулося засідання колегії управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та паливно-енергетичного комплексу Сумської обласної державної адміністрації під головуванням голови колегії Лугового С.С. з питання погашення заборгованості за спожитий природний газ підприємствами комунальної теплоенергетики перед НАК «Нафтогаз України», а також фінансування пільг, субсидій м.Суми, м.Шостка, м.Охтирка.

Засідання відбулося за участю голови постійної комісії Сумської обласної ради з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій Войтенка М.Г., членів колегії, керівників підприємств комунальної теплоенергетики, представників Департаменту фінансів Сумської облдержадміністрації, Департаменту соціального захисту Сумської облдержадміністрації, ПАТ «Сумигаз», голови ОСББ  .

Були заслухані звіти заступників міських голів, відповідальних з питань житлово-комунального господарства, проінформовано що рівень розрахунків за спожитий природний газ теплопостачальними підприємствами Сумської області у 2017 році становить 61,5%. Станом на 25.01.2018 загальний борг становить 389,8 млн. гривень – заборгованість перед НАК «Нафтогаз України».

Заборгованість по місту Суми становить 186,4 млн. гривень, з неї ПАТ Сумське НВО – 101,3 млн. гривень, ТОВ «Сумитеплоенерго» – 85,1 млн. гривень, по місту Шостка становить 97,5 млн. гривень, з неї ТОВ «ШП «Харківенергоремонт»  – 80,5 млн. гривень, КЗ «Імпульс» – 10,7 млн. гривень, ТОВ «Шостка-тепло» – 6,3 млн. гривень, по місту Охтирка ТОВ «БРОКЕНЕРГІЯ» становить 23,1 млн. гривень.

Про субвенцію на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати, вивезення побутового сміття та рідких нечистот. 

Станом на 01.01.2018 з державного бюджету Сумській області  передбачена субвенція  на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати, вивезення побутового сміття та рідких нечистот у сумі  2 847,7 млн. гривень.

Заступникам міських голів з метою забезпечення проведення в повному обсязі розрахунків нарощування кредиторської заборгованості, що призводить до значного погіршення фінансово-економічного стану підприємств – надавачів послуг Сумської області рекомендовано вжити заходів щодо погашення боргу.