Департамент житлово-комунального господарства,

енергоефективності та паливно-енергетичного комплексу

майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40000 
тел. (0542) 61-10-78
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 

п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Не є правонаступником управління житлово-комунального господарства,

енергоефективності та паливно-енергетичного комплексу, яке перебуває у стадії ліквідації без правонаступництва.

 

Директор Департаменту - Сергій ЛУГОВИЙ взяв участь у відео-селекторній нараді під головуванням Прем’єр-міністра України щодо підготовки до нового опалювального сезону

У вівторок, 1 жовтня, під головуванням Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука відбулась відео-селекторна нарада з питань підготовки підприємств паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства, об’єктів соціальної сфери та інфраструктури до осінньо-зимового періоду 2019/2020 року та забезпечення його сталого проходження.

У нараді взяли участь т.в.о. Сумської облдержадміністрації Ірина КУПРЕЙЧИК, директор Департаменту ЖКГ та ПЕК Сумської обласної державної адміністрації - Сергій ЛУГОВИЙ, представники Сумської міської ради, керівники структурних підрозділів ОДА та енергопостачальних підприємств області.

Учасники заходу обговорили нагальні питання підготовки до нового опалювального сезону, зокрема питання щодо відшкодування різниці в тарифах та встановлення приладів дистанційної передачі даних споживання природного газу.

Підготовка області до опалювального періоду становить 99,9%, зокрема:

- житлове господарство – на 99,8%,

- теплове господарство — 100%,

- водопровідно-каналізаційне господарство – 100%,

- заклади освіти – 100 %,

- заклади охорони здоров’я – 100%,

- заклади соціального захисту – 100%.

Теплопостачальними підприємствами області підписано акти готовності по 143 котельних з 146, що становить 99,4% від загальної їх кількості (залишаються не підписаними акти по Сумській, Охтирській, Шосткинській ТЕЦ – питання стосуються наявності резервного палива).

З 4072 житлових будинків фактично підготовлено до опалювального періоду 4063 будинків або 99,8% (завершуються роботи з ремонту 3 покрівель та 6 систем гарячого та холодного водопостачання), паспортів готовності – по 3779 будинкам (93%).

  Забезпечення твердим паливом об’єктів соціальної сфери Сумської області в осінньо-зимовий період в середньому становить 92,3%. Наявний запас палива дозволяє розпочати опалювальний сезон. Закупівля палива продовжується.