Департамент житлово-комунального господарства,

енергоефективності та паливно-енергетичного комплексу

майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40000 
тел. (0542) 61-10-78
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 

п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Не є правонаступником управління житлово-комунального господарства,

енергоефективності та паливно-енергетичного комплексу, яке перебуває у стадії ліквідації без правонаступництва.

 

ОПАЛЮВАЛЬНИЙ СЕЗОН НА СУМЩИНІ РОЗПОЧНЕТЬСЯ ВЧАСНО ТА БЕЗ ПРОБЛЕМ. НАВІТЬ У КУРСЬКОМУ МІКРОРАЙОНІ ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ

Про це доповіли під час апаратної наради тимчасово виконуючій обов’язки голови облдержадміністрації Ірині КУПРЕЙЧИК керівники профільних підрозділів облдержадміністрації, райдержадміністрацій та органів місцевого самоврядування 

За словами  Директора  департаменту житлово-комунального господарства, енергоефективності та паливно-енергетичного комплексу Сергія ЛУГОВОГО, на сьогодні завершується підготовка до опалювального сезону житлового фонду, готовність закладів бюджетної сфери становить 100%.

«Сьогодні вже підготовлено проект розпорядження голови облдержадміністрації про початок опалювального сезону в області, – сказав Сергій Луговий. – І цього тижня поступово буде подано тепло в дитячі садочки, школи, лікарні та інші комунальні заклади соціальної сфери».

Як повідомив заступник Сумського міського голови Олександр ЖУРБА, опалювальний сезон вже розпочато у 8 медичних закладах обласного центру, сьогодні тепло почнуть подавати у дитячі садочки та решту медичних закладів.

 «Незважаючи на обмежений ліміт газу, що надав НАК «Нафтогаз» Котельні Північного промвузла, котельня розпочне роботу щодо опалення житлового фонду своєчасно», – запевнив жителів третини території міста Суми Олександр Журба.