Департамент житлово-комунального господарства та

енергоефективності 

майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40000 
тел. (0542) 61-10-78
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 

п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

 

 

НА СУМЩИНІ ПРАВООХОРОННІ ОРГАНИ ПРОДОВЖУЮТЬ ЗДІЙСНЮВАТИ ЗАХОДИ ЩОДО ПРОТИДІЇ НЕЛЕГАЛЬНОМУ ОБІГУ ПАЛЬНОГО

За інформацією Державної фіскальної служби України, у Сумській області проведено 213 перевірок автозаправних станцій, вилучено паливно-мастильних матеріалів на суму 15133 тис. гривень та обладнання на суму 17765 тис. гривень

На сьогодні Державною фіскальною службою України у Сумській області виявлено 12 правопорушень у цій сфері, за результатами яких відкрито 7 кримінальних проваджень, складено 5 адміністративних протоколів.

За інформацією Головного управління Національної поліції у Сумській області, станом на 30 січня на території Сумської області зареєстровано 73 події, пов'язані з незаконним обігом пально-мастильних матеріалів. З них за 15 фактами внесено відомості до єдиного реєстру досудових розслідувань (Роменський, Сумський відділи – по 3, Конотопський, Шосткинський відділи – по 2, Охтирський відділ, В.Писарівське, Краснопільське, Середино-Будське та Ямпільське відділення поліції – по 1).

Усього з початку відпрацювання цього питання вилучено близько 2047 л бензину, 6390 л дизельного пального, 3 тис кубометрів газу, 10 одиниць обладнання та 31 ємність.

Міжвідомча робоча група, що створена в Сумській області, продовжує моніторити ситуацію, узагальнювати та оперативно реагувати на інформацію координаторів зазначеного напряму роботи в містах та районах області. Учасники чергового засідання міжвідомчої робочої групи, що відбулося в облдержадміністрації, розробили подальші заходи щодо боротьби з тіньовим обігом пального, напрацювали шляхи посилення співпраці з правоохоронними службами області.