Департамент житлово-комунального господарства та

енергоефективності 

майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40000 
тел. (0542) 61-10-78
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 

п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

 

 

10 лютого 2020 року , в облдержадміністрації відбулося засідання міжвідомчої робочої групи щодо протидії незаконній реалізації паливно-мастильних матеріалів.

На виконання рішення Кабінету Міністрів України від 24.12.2019 року відбулося засідання  міжвідомчої робочої групи, направленого на вжиття заходів з протидії нелегального обігу пального.

З метою належного виконання доручення Уряду активізовано роботу у напрямку боротьби з тіньовим обігом пального. Зокрема, напрацьовано шляхи співпраці з правоохоронними службами області, визначено об’єкти для відпрацювання з припиненням функціонування незаконних АЗС тощо.

За результатами роботи міжвідомчої робочої групи щотижня надається інформація до Державної фіскальної служби України щодо результатів діяльності та проведення спільних заходів з метою боротьби з нелегальним обігом і роздрібною торгівлею пальним у Сумській області.

За інформацією Державної фіскальної служби України у Сумській області проведено 218 перевірок автозаправних станцій, вилучено паливно-мастильних матеріалів на суму 15133 тис. гривень та обладнання на суму 17765 тис. гривень.

На сьогодні Державною фіскальною службою України у Сумській області виявлено 14 таких правопорушень, за результатами яких накладено 5 адміністративних протоколів та розпочато 9 кримінальних проваджень.

Учасники засідання обговорили подальші заходи щодо боротьби з тіньовим обігом пального міжвідомча робоча група продовжує моніторити ситуацію та узагальнювати інформацію координаторів зазначеного напряму роботи в містах та районах області.