Департамент житлово-комунального господарства та

енергоефективності 

майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40000 
тел. (0542) 61-10-78
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 

п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

 

 

НА СУМЩИНІ ЛИШЕ В ОХТИРЦІ НЕ ЗДІЙСНЕНО СПОЖИВАЧАМ ПЕРЕРАХУНОК РОЗМІРУ ПЛАТИ ВАРТОСТІ ПОСЛУГ З ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ ЗА ГРУДЕНЬ 2019 РОКУ

Про це під час апаратної наради тимчасово виконуючій обов’язки голови облдержадміністрації Ірині КУПРЕЙЧИК повідомив директор обласного Департаменту житлово-комунального господарства, енергоефективності та паливно-енергетичного комплексу Сергій ЛУГОВИЙ

За словами Сергія Лугового, питання щодо такого перерахунку законодавчо визначено у повноваженнях органів місцевого самоврядування. Тому саме місцева влада має вирішувати з керівництвом теплопостачальних підприємств питання щодо здійснення перерахунків за надані послуги у зв’язку зі зниженням ціни на газ. Всі перерахунки необхідно вказувати у платіжках починаючи з січня цього року. Загальна інформація щодо зміни вартості житлово-комунальних послуг має висвітлюватись на офіційних сайтах теплопостачальних підприємств та органів місцевого самоврядування.

«У нас залишається одне підприємство, ТОВ «БРОКЕНЕРГІЯ» в м. Охтирка, яке, попри рішення виконкому, не зробило такі перерахунки. По місту Суми здійснено перерахунки по ТОВ «Сумитеплоенерго» та по АТ «Сумське НВО». Разом з цим, по Шостці, Ромнам та інших містах перерахунки зроблені на початку січня цього року», – доповів посадовець.

Проблемне питання щодо здійснення перерахунку по складовій газу в місті Лебедин вирішилося завдяки втручанню обласного Департаменту житлово-комунального господарства, енергоефективності та паливно-енергетичного комплексу.

«На минулому тижні я був у Лебедині, де проведена нарада з керівництвом міста та теплопостачального підприємства
КП «Лебединтеплоенерго», – говорив Сергій Луговий. – Наші обґрунтування та цифри почули, і сьогодні на руках я вже маю наказ щодо зміни вартості послуги на теплопостачання. Отже мешканці міста Лебедин, що є споживачами КП «Лебединтеплоенерго», побачать ці розрахунки у наступних платіжках».