Департамент житлово-комунального господарства та

енергоефективності 

майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40000 
тел. (0542) 61-10-78
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 

п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

 

 

ПІДГОТОВКА ТЕЦ ДО ЗИМИ НА КОНТРОЛІ

Під головуванням заступника міністра Міністерства розвитку громад                       та територій України Наталії Хоцянівської 02 жовтня 2020 року відбулась селекторна нарада у режимі відеозв’язку.

За порядком денним наради були обговорені питання підготовки ТЕЦ                           до роботи в опалювальному періоді 2020-2021 року, а також щодо шляхів погашення заборгованості за спожиті енергоносії, транспортування та розподіл природного газу.

У нараді прийняли участь заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Максименко В.О. директор Департаменту житлово-комунального господарства та енергоефективності Сумської обласної державної адміністрації Луговий С.С., представники керівництва органів місцевого самоврядування міст Охтирки та Шостка, а також Охтирської ТЕЦ та Шосткинської ТЕЦ.

За підсумками наради доручено посилити роботу щодо підготовки ТЕЦ                  до роботи в опалювальному періоді 2020-2021 років, у тому числі вжити дієвих заходів з погашення заборгованості за спожиті енергоносії, транспортування                      та розподіл природного газу.

Разом з тим заступник міністра Міністерства розвитку громад та територій України Хоцянівська Н.В. наголосила на необхідності внесення змін до чинного законодавства у частині зменшення фінансового навантаження на теплопостачальні підприємства з питань оплати природного газу та розстрочки заборгованості по договорам з НАК «Нафтогаз України» та місцевими операторами газотранспортної системи.