Департамент житлово-комунального господарства та

енергоефективності 

майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40000 
тел. (0542) 78-98-40
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 

п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

 

 

Енергетичний менеджмент – фундамент, на якому має будуватися робота щодо підвищення енергоефективності

Ковель - офіційний сайт міста - У Ковелі запровадять Систему енергетичного  менеджменту міста

Про це повідомив  Костянтин Гура, т.в.о. Голови Держенергоефективності, на відкритті VІІ Міжнародної конференції «Енергетичний менеджмент: стан та перспективи розвитку – PEMS’2021». Захід організовано НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського».

«Енергоменеджмент – обов’язковий крок до розумного управління енергоресурсами та підвищення рівня енергоефективності. Лише зрозумівши, скільки енергії споживаємо, ми зможемо оптимізувати енергоспоживання, впровадивши дійсно результативні заходи», - наголосив К.Гура.

Спільно із регіонами Держенергоефективності розвиває широке провадження енергоменеджменту / енергомоніторингу у бюджетній сфері. Це і налагодження партнерства із місцевою владою, і роз’яснювальна робота, і надання методичних рекомендацій тощо.

«Актуальним є впровадження енергоменеджменту на промислових об’єктах. Наразі спільно з Міненерго та представниками Парламенту ми працюємо над створенням Фонду декарбонізації. Ідея полягає в тому, щоб запровадити цільове використання коштів з податків за викиди СО2 та реінвестувати їх саме на заходи із зменшення цих викидів. Стимулом може бути часткова компенсація високої відсоткової ставки кредитів на енергоефективні заходи», - пояснив К. Гура.

Також за ініціативи Держенергоефективності розроблено концепцію 5-річної цільової програми з енергоефективності на 2022-2026 роки. Програма дозволить системно підтримувати розвиток сфери енергоефективності в усіх секторах економіки.