Департамент житлово-комунального господарства та

енергоефективності 

майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40000 
тел. (0542) 78-98-40
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 

п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

 

 

Шановні працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення!

Вітання з Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового  обслуговування населення | Закарпатська обласна державна адміністрація

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення!

            Це професійне свято є проявом уваги суспільства до людей, які своєю працею забезпечують життєдіяльність міст і селищ, створюють належні умови проживання, побуту, роботи та відпочинку їх мешканцям.

            Попри негаразди та труднощі, колективи галузевих підприємств і організацій спільно з керівництвом, профспілковими органами та  територіальними галузевими управліннями роблять усе можливе для безперебійної роботи виробничих та експлуатаційних підрозділів житлово-комунальної сфери.

Щиро дякую за вашу кропітку повсякденну роботу щодо підтримки та забезпечення стабільного функціонування галузевих підприємств.

Бажаю вам наснаги та успіхів в реалізації усіх творчих задумів, спрямованих на підвищення якості обслуговування населення та соціального захисту працівників сфери громадського обслуговування.

Зичу вам, вашим близьким злагоди та миру, міцного здоров’я, особистого щастя.

 

З повагою,

Голова Сумської обласної державної адміністрації

Василь ХОМА