Департамент житлово-комунального господарства та

енергоефективності 

майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40000 
тел. (0542) 78-98-40
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 

п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

 

 

6 червня відбувся прямий ефір щодо сприяння реалізації програми "ЕНЕРГОДІМ" на території Сумської області

Нет описания.

6  квітня 2021 року представник Департаменту житлово-комунального господарства та енергоефективності Сумської обласної державної  адміністрації спільно з регіональним радником IFC (World Bank Group) у Сумській області прийняли участь у радіоефірі Сумського обласного радіо на тему «ПРОГРАМА «ЕНЕРГОДІМ» ФОНДУ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ».

Більш детальна увага приділялася ПРОГРАМІ «ЕНЕРГОДІМ» ФОНДУ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ. Ця Програма підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків «ЕНЕРГОДІМ» розроблена відповідно до Закону України «Про Фонд енергоефективності» №2095-VIII від 08 червня 2017 року та визначає умови та порядок надання державною установою «Фонд енергоефективності» через Банки-партнери Грантів Бенефіціарам для часткового відшкодування вартості здійснених Прийнятних Заходів. Ця Програма діє до 31 грудня 2023 року на всій території України.

Метою Програми є підвищення рівня енергоефективності багатоквартирних будинків шляхом надання грантів ОСББ для часткового покриття витрат на реалізацію заходів з енергомодернізації у багатоквартирних будинках.

Джерелом фінансування цієї Програми в частині видачі Грантів є кошти статутного капіталу Фонду, що формується у встановленому законодавством порядку за рахунок коштів Державного бюджету України. Додатковим джерелом співфінансування Грантів також можуть бути кошти, що надходять Бенефіціарам від Донорів в рамках Угоди про фінансування заходу «Програма підтримки енергоефективності в Україні – EE4U» та Угоди про фінансування заходу «Програма підтримки енергоефективності в Україні – EE4U-II» (EE4U та EE4U-II), а також в рамках інших угод. Зокрема, додатковим джерелом співфінансування Грантів можуть бути внески Європейського Союзу та Федеративної Республіки Німеччини у Цільовий фонд багатьох донорів, зроблені з метою підтримки діяльності Фонду.

До участі у Програмі допускаються Заявники, які одночасно відповідають таким умовам:

відповідають вимогам цієї Програми, зокрема відсутні обставини та обмеження, встановлені Програмою;

провели попередній Енергетичний аудит відповідно до вимог, затверджених цією Програмою;

погоджуються з умовами цієї Програми та Умовами Грантового договору, на підтвердження чого подали Заявку на Участь;

відкрили поточний рахунок в одному з Банків-партнерів, обраних Заявником серед Банків-партнерів Фонду.

Більш детально ознайомитися з ПРОГРАМОЮ «ЕНЕРГОДІМ» ФОНДУ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ можливо ознайомитися на офіційному сайті ФОНДУ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ.