Департамент житлово-комунального господарства та

енергоефективності 

майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40000 
тел. (0542) 78-98-40
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 

п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

 

 

Мінрегіон: Понад 60 тисяч сімей зможуть зробити своє житло енергоефективним завдяки програмі «Енергодім»

61 976 сімей отримають допомогу для термомодернізації багатоквартирних будинків у межах програми «Енергодім». Про це повідомив перший заступник Міністра розвитку громад і територій Василь Лозинський.

«Фонд енергоефективності продовжує надавати гранти, аби житлові будинки ставали більш комфортними, а суми у платіжках українців – меншими. Ми бачимо позитивний ефект від втілення програмі «Енергодім». Вона дозволяє повернути до 70% витрат на зовнішнє оновлення дому і модернізацію внутрішніх систем», – зазначив Василь Лозинський.

Відтак, цьогоріч завершено вже 23 проєкти з енергоефективності у межах програми «Енергодім». До кінця 2021-го Фонд енергоефективності планує реалізувати загалом 250 проєктів. Найбільша кількість поданих заявок на впровадження енергоефективних заходів – у Волинській і Львівській областях.

Нагадаємо, програма «Енергодім» визначає умови та порядок надання Фондом енергоефективності грантів для ОСББ для часткового відшкодування витрат на заходи з енергоефективності. Вона діє у співпраці між Фондом енергоефективності, діяльність якого фінансується із державного бюджету та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC), яка адмініструє Мультивалютний донорський трастовий фонд (МДТФ). Зокрема донорами МДТФ є Європейський Союз та Уряд Німеччини.