Департамент житлово-комунального господарства та

енергоефективності 

майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40000 
тел. (0542) 61-10-78
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 

п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

 

 

ВХОДЖЕННЯ В ОПАЛЮВАЛЬНИЙ СЕЗОН – ПІД ЦІЛОДОБОВИМ КОНТРОЛЕМ

Враховуючи невтішні прогнози метеорологів, згідно з розпорядженням голови облдержадміністрації Юрія Чмиря від 30.09.2013 №415 у Сумській області створено штаб з координації дій щодо проведення заходів з мінімізації наслідків надзвичайних ситуацій, пов’язаних з ускладненням погодних умов, який очолив Ігор Яговдик. Відповідні штаби до 5 жовтня будуть утворені також в містах і районах області. Режим їх роботи – цілодобовий.

Зокрема, управління житлово-комунального господарства Сумської ОДА і управління МНС в Сумській області двічі на день – вранці і ввечері – будуть збирати оперативну інформацію про перебіг опалювального сезону з тим, щоб негайно вжити заходів у випадку виникнення надзвичайних ситуацій.

Головам райдержадміністрацій та міським головам рекомендовано розпочати опалювальний сезон до 05.10.2013 у медичних закладах, дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах, навчальних закладах з цілодобовим перебуванням дітей, соціально-медичних установах, до 15.10.2013 – в житлових будинках незалежно від форм власності та відомчої належності в разі, якщо протягом 3-х діб середня добова температура зовнішнього повітря не перевищує 8°С, в адміністративних будівлях підприємств, установ та організацій – за заявками їх керівників.

Начальник управління ЖКГ Сумської ОДА Микола ВОЙТЕНКО нагадав учасникам селекторної наради, що органи місцевого самоврядування і місцевих держадміністрацій повинні надати графіки підключення опалення, а також списки відповідальних за проходження опалювального сезону, - вони будуть нести персональну відповідальність. Крім того, до кінця року підприємства – надавані послуг з водопостачання та водовідведення повинні на 100% облаштувати відповідні об’єкти засобами обліку, що є необхідною умовою ліцензійних умов.

На момент проведення селекторної наради область в цілому мала заборгованість перед ПАТ «Сумигаз» близько 130 млн. грн., але борги, що відносяться до бюджетної сфери, з дня на день будуть повність погашені, - Держказначейство за клопотанням облдержадміністрації пришвидшило проходження цих платежів. Підприємствам, установам і організаціям, які не мають боргів за газ, для підключення газопостачання для потреб опалення досить лише подати відповідну заявку до ПАТ «Сумигаз», яка буде задоволена протягом 2-3 годин.