Департамент житлово-комунального господарства та

енергоефективності 

майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40000 
тел. (0542) 61-10-78
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 

п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

 

 

ПООБІЦЯЛИ – ЗРОБИЛИ

Нагадаємо, що пенсіонер Іван Рибін з весни 2013 намагався привернути увагу міської влади до незадовільного стану будинку, вимагаючи якісно підготувати його до нового опалювального сезону, але тільки після особистого прийому у голови обласної державної адміністрації справа зрушила з місця. Так, на час перевірки, вже було ліквідовано тріщини між стиками панелей всередині під’їзду і розпочато ремонт стиків панелей зовні будинку. Далі за планом – ремонт всередині під’їзду.

- Я обійшов усі квартири, - говорить Іван Рибін. – Попросив, щоб люди підготували свої сходові клітини до ремонту, який має початися 10 жовтня. Зокрема, потрібно прибрати «павутиння» кабелів і проводів різного призначення…

- Влада в першу чергу допомагає тим громадянам, які й самі докладають зусиль для покращення стану свого житла, - коментує Микола Войтенко. – Іван Васильович зумів мобілізувати своїх сусідів на проведення суботника, організував збір коштів на вирішення ряду невідкладних проблем будинку, добився проведення ремонтів інженерних мереж у підвалі тощо. Впевнений, що вкладені власні час і праця – це найкращий стимул для мешканців підтримувати в своєму будинку чистоту і порядок.