Департамент житлово-комунального господарства,

енергоефективності та паливно-енергетичного комплексу

майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40000 
тел. (0542) 61-10-78
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 

п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Не є правонаступником управління житлово-комунального господарства,

енергоефективності та паливно-енергетичного комплексу, яке перебуває у стадії ліквідації без правонаступництва.

 

Вакансії Департаменту житлово-комунального господарства, енергоефективності та паливно-енергетичного комплексу Сумської обласної державної адміністрації

Результати конкурсу на зайняття посад у Департаменті житлово-комунального господарства, енергоефективності та паливно-енергетичного комплексу Сумської обласної державної адміністрації

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Посада, на яку оголошено конкурс

Результати (загальна сума балів)

Примітка

1

Золотарьова Світлана Олександрівна

головний спеціаліст відділу розвитку житлово-комуналь-ного господарства управлін-ня житлового фонду, благо-устрою та економічного моніторингу

13,5

переможець конкурсу

2

Счастливцева Руфіна Валеріївна

головний спеціаліст відділу енергоефективності та палив-но-енергетичного комплексу управління систем життєза-безпечення та технічного розвитку

12,5

переможець конкурсу

3

Горбачова Богдана Юріївна

провідний спеціаліст відділу енергоефективності та палив-но-енергетичного комплексу управління систем життєза-безпечення та технічного розвитку

13,2

переможець конкурсу

4

Кікало Ірина Миколаївна

начальник відділу енергоефе-ктивності та паливно-енер-гетичного комплексу управ-ління систем життєзабез-печення та технічного розвитку

17,25

переможець конкурсу

5

Часовських Аркадій Юрійович

начальник відділу розвитку житлово-комунального гос-подарства управління житло-вого фонду, благоустрою та економічного моніторингу

16,4

переможець конкурсу

6

Горбачова Богдана Юріївна

головний спеціаліст відділу енергоефективності та палив-но-енергетичного комплексу управління систем життєза-безпечення та технічного розвитку

13,0

переможець конкурсу

7

Панченко

Ірина Олександрівна

провідний спеціаліст відділу енергоефективності та палив-но-енергетичного комплексу управління систем життєва-безпечення та технічного розвитку

11,5

переможець конкурсу

8

Ляшенко Сергій Олегович

спеціаліст відділу енерго-ефективності та паливно-енергетичного комплексу управління систем життєва-безпечення та технічного розвитку

10,0

переможець конкурсу

9

Стребуль Інна Володимирівна

головний спеціаліст відділу розвитку житлово-комуналь-ного господарства управ-ління житлового фонду, благоустрою та економічного моніторингу

11,0

переможець конкурсу

10

Чайка Вікторія Миколаївна

провідний спеціаліст відділу енергоефективності та палив-но-енергетичного комплексу управління систем життєва-безпечення та технічного розвитку

11,0

переможець конкурсу

11

Ляшенко Сергій Олегович

головний спеціаліст відділу систем життєзабезпечення та технічного розвитку

10,8

переможець конкурсу