Департамент житлово-комунального господарства,

енергоефективності та паливно-енергетичного комплексу

пл.Незалежності, 2, м. Суми, 40000 
тел. (0542) 61-10-78
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Не є правонаступником управління житлово-комунального господарства,

енергоефективності та паливно-енергетичного комплексу, яке перебуває у стадії реорганізації.

Інформація на сайті оновлюється!

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

 

Розрахунки за газ та електроенергію в 2016 році.

РОЗРАХУНКИ ЗА ГАЗ І ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЮ

Рівень оплати в області знизився, але залишається одним з найвищих по Україні

За даними головного спеціаліста відділу реформування житлово-комунального господарства, житлової політики, благоустрою та аналізу управління ЖКГ Департаменту містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Сумської ОДА Любові КРИВЕНКО у листопаді 2014 року рівень оплати за газ в області становив 59,2% і за електроенергію 82,2% від спожитих обсягів.

Розрахунки за газ та електроенергію

Розрахунки підприємств водо-каналізаційного господарства за електроенергію

 

 

КРЕДИТОРСЬКА ЗАБОРГОВАНІСТЬ ПІДПРИЄМСТВ ЖКГ ЗМЕНШИЛАСЯ НА 50%

При цьому питання погашення заборгованості із виплати заробітної плати комунальникам залишається під посиленим контролем влади.

Про фінансову ситуацію, що склалася на підприємствах житлово-комунального господарства області, під час селекторної наради Мінрегіонбуду повідомив директор Департаменту містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Сумської обласної державної адміністрації Володимир ЧУБУК.

ВОДОКАНАЛИ ПОЛІПШИЛИ РОЗРАХУНКИ ЗА ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЮ

Станом на 1 жовтня у порівнянні з початком року заборгованість підприємств ВКГ області за електроенергію зменшилась на 5,5 млн. грн.

Про це повідомила головний спеціаліст відділу  енергозбереження та економічного аналізу управління житлово-комунального господарства Сумської ОДА Любов КРИВЕНКО. Також підприємствам ВКГ Сумщини вдалося суттєво скоротити обсяг заборгованності з різниці в тарифах на послуги водопостачання та водовідведення, який, проте, залишається значним – понад 50 млн. грн.

Детальніше, в розрізі міст і районів…

ЗАБОРГОВАНІСТЬ ЗА ГАЗ: Є ПИТАННЯ

Держава заборгувала перед підприємствами паливно-енергетичного комплексу Сумщини 34,1 млн. грн.

Про це за підсумками засідання територіальної комісії з погашення заборгованості підприємств ПЕК повідомив головний спеціаліст відділу технічного розвитку, тепло та водопостачання управління ЖКГ Сумської облдержадміністрації Іван МУРАЙ. Обласна влада вживатиме всіх заходів для якнайшвидшого погашення цієї заборгованності.

СУМИ: НОВА ВАРТІСТЬ УТИЛІЗАЦІЇ ТПВ

Виконком Сумської міської ради 16 вересня встановив для КП «Сумижилкомсервіс» встановлено новий тариф на послугу із захоронення твердих побутових та негабаритних відходів.

Підвищення тарифу пояснюють тим, що з моменту затвердження попереднього тарифу у 2009 р. суттєво зросла вартість паливно-мастильних матеріалів, а це є однією з найбільших складових тарифу (69%). До того ж, на 344% зріс державний екологічний збір. Через нестачу обігових коштів, потребує ремонту техніка, яка використовується для обслуговування полігону для складування твердих побутових відходів.

ЗАОЩАДЖУЄМО ГАЗ

У серпні 2014 року Сумщина спожила природного газу на 15% менше, ніж у серпні минулого року

Як повідомила головний спеціаліст відділу енергозбереження та економічного аналізу управління житлово-комунального господарства Сумської обласної державної адміністрації Аліна ТІТАРЕНКО, за серпень 2014 року всіма категоріями споживачів Сумської області спожито 23,4 млн. куб. м., за аналогічний період 2013 року 27,5 млн.куб. м. Економія природного газу становить – 15,0%. За категоріями споживачів економія природного газу становить: промисловість – 12,7%, населення – 14,2%, підприємства комунальної теплоенергетики – 24,0%.