Департамент житлово-комунального господарства та

енергоефективності 

майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40000 
тел. (0542) 78-98-40
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 

п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

 

 

Алгоритм дій споживача, який має намір змінити постачальника, доволі простий

Парламент схвалив у другому читанні законопроект, який передбачає введення в обіг зелених облігацій в Україні

Цим законом вперше в Україні запроваджуються зелені облігації як окремий підвид цінних паперів та встановлюються правила для учасників відповідного ринку. Над розробкою норм законопроекту працювали Держенергоефективності спільно з GIZ та НКЦПФР за участю IFC, UNIDO, UNDP, Climate Bonds Initiative.

Енергоефективні проекти у будівлях дозволять громадам зменшувати енерговитрати, економити бюджет та розвивати економіку

На перевагах енергоефективних проектів у будівлях наголосили учасники серії вебінарів «Енергоефективність будівель: законодавча база та практичний досвід», проведених Проектом GIZ «Реформи у сфері енергоефективності в Україні» та Асоціацією ОТГ за участю Держенергоефективності.

Сьогодні на державному рівні створено інструменти, завдяки яким громади можуть підвищувати енергоефективність у будівлях. Серед них, наприклад, – програма «теплих кредитів», енергетична сертифікація будівель, впровадження систем енергоменеджменту та енергосервісу у бюджетній сфері.

РОЗПОЧАВСЯ ПРОЦЕС ОЦІНКИ ТА ВІДБОРУ ІНВЕСТПРОГРАМ І ПРОЕКТІВ, ЩО МОЖУТЬ РЕАЛІЗОВУВАТИСЯ ЗА РАХУНОК ДФРР У 2020 РОЦІ

20 лютого відбулось перше цього року засідання Комісії для оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

Станом на 19 лютого від регіонів надійшли пропозиції щодо фінансування 480 проектів. Наразі не провели конкурсний відбір проектів на 2020 рік Сумська та Черкаська облдержадміністрації.

Вже більше 680 будівель в Україні отримали сертифікати енергоефективності

Як пояснив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук, користь сертифікації полягає у можливості чітко визначити клас енергоефективності будівлі та отримати інформацію

Більше 2 млрд євро інвестовано у понад 2500 МВт нових потужностей «чистої» електроенергетики, введених за 9 місяців цього року

«Крім цього, завдяки цим новим об’єктам загальна потужність відновлюваної електроенергетики зросла у 2 рази лише за 9 місяців: із близько 2300 МВт станом на кінець 2018 р. до близько 5000 МВт станом на 01.10.2019», - прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук

Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2013 р. № 947

ПОСІБНИК "ВАШ БАГАТОКВАРТИРНИЙ БУДИНОК: ХТО І ЯК МАЄ НИМ УПРАВЛЯТИ"

Посібник підготовлено й видано у рамках проекту «Енергоефективність у житловому секторі України», що впроваджується Міжнародною фінансовою корпорацією (ІFС, Група Світового банку) за фінансової підтримки Швейцарської Конфедерації.

Мета цього посібника — розповісти, як співвласники багатоквартирного будинку можуть ним управляти, як і чому варто створити ОСББ, хто такий професійний управитель, чим він відрізняється від ЖЕКів «старого зразка», як його обрати та побудувати з ним ефективну співпрацю.

З 1 травня 2019 року в повному обсязі введено в дію Закон України від 09.11.2017 № 2189-VIII «Про житлово-комунальні послуги»

МАТЕРІАЛИ ТРЕНІНГУ "НОВІ РЕАЛІЇ УПРАВЛІННЯ БАГАТОКВАРТИРНИМИ БУДИНКАМИ: ЮРИДИЧНІ АСПЕКТИ"