Департамент житлово-комунального господарства та

енергоефективності 

майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40000 
тел. (0542) 61-10-78
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 

п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

 

 

ВІД СУМЩИНИ ЧЕКАЮТЬ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНИХ ПРОЕКТІВ

Кабінет Міністрів України постановою від 24.07.13 № 687 вніс зміни до Державної цільової економічної програми енергоефективності і розвитку сфери виробництва енергоносіїв з відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива на 2010-2015 роки (далі – Програма), затвердженої постановою КМУ від 1.04.10 № 243.

Як пояснила провідний спеціаліст відділу енергозбереження,  енергоефективності та економічного аналізу управління ЖКГ Сумської ОДА Аліна ТІТАРЕНКО, зазначеною постановою передбачено кошти на реалізацію Програми в обсязі 299 850,0 тис. грн. на проведення у 2013 році модернізації та заміни котлів з переведенням їх на альтернативні види палива, реалізацію проектів з впровадження технологій теплових насосів, електричного тепло акумуляційного обігріву та гарячого водопостачання на об’єктах комунальної форми власності і соціальної сфери та впровадження когенераційних технологій з використанням альтернативних видів палива у сфері комунальної теплоенергетики. Отже, у органів місцевого самоврядування і підприємств теплоенергетики Сумщини з’явився реальний шанс на реалізацію інноваційних енергоефективних проектів.

Крім того, наказом Мінекономрозвитку від 23.08.13 № 1019 внесено зміни до Порядку конкурсного відбору енероефективних проектів для їх державної підтримки за рахунок коштів, передбачених у державному бюджеті на виконання Програми. Зазначеним наказом доповнено перелік документів, які подаються Агенству для Конкурсного відбору енергоефективних проектів.

Оскільки Держенергоефективності вже розпочало процедуру конкурсного відбору енергоефективних проектів, пропонуємо подавати до Агенства на конкурс проекти, які включені до Державного реєстру інвестиційних проектів та проектних (інвестиійних) пропозицій.

Контактна особа у Сумській області: Юрій Гузенко, тел.: 0957176095 е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.