Департамент житлово-комунального господарства,

енергоефективності та паливно-енергетичного комплексу

майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40000 
тел. (0542) 61-10-78
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 

п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Не є правонаступником управління житлово-комунального господарства,

енергоефективності та паливно-енергетичного комплексу, яке перебуває у стадії ліквідації без правонаступництва.

 

ВСЕ, ЩО ВИ ХОТІЛИ ЗНАТИ ПРО ТАРИФИ: ЯК ЗМІНЮЮТЬСЯ СУМИ В ПЛАТІЖКАХ І ЧОМУ

Як формуються тарифи, з чого вони складаються, як можуть змінитись у 2020 році, чому вони відрізняються в різних регіонах та що робити, якщо у вас борг і нараховується пеня.

На початку грудня українці отримали перші платіжки з нарахуваннями за повний місяць теплопостачання. Традиційно з початком опалювального сезону платіжки важчають на понад тисячу гривень.

НА СУМЩИНІ ЛИШЕ В ОХТИРЦІ НЕ ЗДІЙСНЕНО СПОЖИВАЧАМ ПЕРЕРАХУНОК РОЗМІРУ ПЛАТИ ВАРТОСТІ ПОСЛУГ З ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ ЗА ГРУДЕНЬ 2019 РОКУ

Про це під час апаратної наради тимчасово виконуючій обов’язки голови облдержадміністрації Ірині КУПРЕЙЧИК повідомив директор обласного Департаменту житлово-комунального господарства, енергоефективності та паливно-енергетичного комплексу Сергій ЛУГОВИЙ

10 лютого 2020 року , в облдержадміністрації відбулося засідання міжвідомчої робочої групи щодо протидії незаконній реалізації паливно-мастильних матеріалів.

На виконання рішення Кабінету Міністрів України від 24.12.2019 року відбулося засідання  міжвідомчої робочої групи, направленого на вжиття заходів з протидії нелегального обігу пального.З метою належного виконання доручення Уряду активізовано роботу у напрямку боротьби з тіньовим обігом пального. Зокрема, напрацьовано шляхи співпраці з правоохоронними службами області, визначено об’єкти для відпрацювання з припиненням функціонування незаконних АЗС тощо

Щодо формування, встановлення та застосування тарифів на теплову енергію та комунальні послуги

Картинки по запросу "Міністерства розвитку громад та територій України"

З метою реалізації вимог чинного законодавства та забезпечення єдиного підходу до формування і встановлення тарифів на теплову енергію, а також послуги з постачання теплової енергії, постачання гарячої води, централізованого водопостачання, централізованого водовідведення, що визначенні статтею 5 Закону України від 09.11.2017 № 2189-VIII «Про житлово-комунальні послуги», (далі - комунальні послуги) Міністерство розвитку громад та територій України роз’яснює: "Формування, встановлення та застосування тарифів на теплову енергію та комунальні послуги здійснюється за вимогами чинного законодавства".

Перелік заходів виставково-ярмаркової діяльності в Україні та за кордоном в 2020 році.

Картинки по запросу "Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України" Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України інформує про заходи виставково-ярмаркової діяльності в Україні та за кордоном в 2020 році.