Департамент житлово-комунального господарства та

енергоефективності 

майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40000 
тел. (0542) 61-10-78
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 

п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

 

 

МІНРЕГІОН СПІЛЬНО З ФОНДОМ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ НАДАЛИ НОВИЙ ЕФЕКТИВНИЙ ІНСТРУМЕНТ ДЛЯ УЧАСНИКІВ ПРОГРАМИ «ЕНЕРГОДІМ»

4 серпня у Мінрегіоні відбулась пресконференція «Професійний супровід проектів з енергомодернізації багатоповерхівок: нові можливості Програми «‎Енергодім» Фонду енергоефективності».

Захід відбувся за участю Першого заступника Міністра розвитку громад та територій України Василя Лозинського, директора Фонду енергоефективності Юлії Головатюк-Унгуряну та заступника директора Державного фонду зайнятості Юлії Жовтяк.

12 ОДА СФОРМУВАЛИ РЕЙТИНГИ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ БУДІВЕЛЬ У РАМКАХ ПІЛОТНОГО ПРОЄКТУ МІНРЕГІОНУ ТА GIZ

Міністерством розвитку громад та територій України за підтримки Проекту міжнародної технічної допомоги «Реформа у сфері енергоефективності в Україні» Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) у 12 обласних державних адміністраціях України розпочато пілотний проєкт з автоматизації баз даних енергетичних та експлуатаційних характеристик будівель. До бази даних включені ті будівлі, що утримуються за рахунок коштів обласного бюджету.

ВПРОВАДЖЕННЯ ІНФРАСТРУКТУРНИХ ТА ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧИХ ІННОВАЦІЙНИХ ПРОЄКТІВ УСПП

Вебинар и видеоконференция: в чём различие? | Mediasat Представники Департаменту житлово-комунального господарства Сумської обласної державної адміністрації прийняли участь у Відеоконференції з впровадження інфраструктурних та енергозберігаючих інноваційних проєктів УСПП для об’єднаних територіальних  громад, що відбулася 6 серпня 2020 року.

ПРО ОПЛАТУ НАСЕЛЕННЯМ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ У ЧЕРВНІ 2020 РОКУ

Нові правила оплати комуналки. Пеня, штрафи та конфіскація майна - Главком На кінець червня 2020р. заборгованість населення зі сплати за постачання та розподіл природного газу становила 370,9 млн.грн, за постачання теплової енергії та гарячої води – 332,7 млн.грн, за управління багатоквартирним будинком –
99,4 млн.грн, за централізоване водопостачання та водовідведення – 76,2 млн.грн, за надання послуг з вивезення побутових відходів – 25,0 млн.грн

СУМА БОРГІВ НА ГАЗОВОМУ РИНКУ СЯГНУЛА 114 МЛРД ГРН – ПЕРША ЕНЕРГЕТИЧНА АСОЦІАЦІЯ УКРАЇНИ

Сума боргів на газовому ринку сягнула 114 млрд грн – Перша енергетична асоціація України Списання безнадійних боргів призведе до фінансового оздоровлення державних компаній

Сума заборгованості населення за газ та послуги теплопостачання вже перевищує 114 млрд грн. В Першій Енергетичній Асоціації України відзначають, що значні борги негативно впливають на фінансовий стан НАК «Нафтогаз України» та призводять до зменшення відрахувань до державного бюджету.